Girlandy / łańcuchy świetlne jako nietuzinkowa i wszechstronna dekoracja

1502
łańcuchy

Czy łańcuchy świetlne mogą pomóc uatrakcyjnić spotkania rodzinne? Spotkania rodzinne mają swoją niepowtarzalną atmosferę ponieważ ich podstawą są relacje oparte o więzy pokrewieństwa. Wyjątkowego charakteru spotkaniom nadają dekoracje które podkreślają podniosłą atmosferę.

Spotkania rodzinne

Wiele okazji spotkań rodzinnych sprawia, że czasem są one dość częste  (jak cykliczne imieniny czy urodziny) i tracą swój wyjątkowy charakter poprzez spowszednienie. Czasem też są bardzo rzadkie i związane ze smutnymi wydarzeniami. Tych chcielibyśmy unikać jednak one mają miejsce najczęściej niezależnie od nas. Czy są sposoby na udane spotkania? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Każda okazja jest dobra

Jest wiele okazji do spotkań które dość łatwo można uatrakcyjnić. Należą do nich imieniny, urodziny, chrzciny i wesela. Okazją do spotkań rodzinnych są również ważne wydarzenia jak uzyskanie matury czy ukończenie studiów czy nowy dom/mieszkanie. Do typowych elementów (kwiaty, obrusy, zastawy, stroiki, bukiety) możemy dodać girlandy i łańcuchy świetlne.

Girlandy i łańcuchy

Zaletą proponowanych dekoracji jest fakt, że zwykle nie kolidują z pozostałymi dekoracjami. Wynika to z tego, że zarówno girlandy jak i łańcuchy świetlne są zawieszane pod sufitem, na ścianach lub na zewnątrz pomieszczeń i budynków, mogą ozdabiać również alejki, werandy czy balkony. Wyjątkową zaletą łańcuchów świetlnych jest ich świecenie, dzięki czemu najlepiej nadają się do ozdabiania spotkań w porze nocnej i zaciemnionych pomieszczeń i sal, np. weselnych.

Udane spotkanie

O zadowoleniu uczestników spotkań rodzinnych nie decydują wyłącznie rodzaj i kolor łańcuchów świetlnych i girland. Najważniejsze jest dobre nastawienie, wcześniejsze zaproszenie uczestników, precyzyjne ustalenie miejsca i terminu spotkania z podaniem godziny rozpoczęcia. Warto rozważyć takie usadowienie gości, aby siedzący koło siebie mieli wspólne tematy. Dzięki temu pojawią się niekończące rozmowy i zadowoleni goście z żalem będą rozchodzić się planując już kolejne spotkania.