Masz piękne oczy! Tak niewiele potrzeba do szczęścia

12
tusz do rzęs

Piękno jest w każdej z nas. Nie każdy je dostrzega, dlatego musimy sprawę brać we własne ręce. Tak, byśmy czuły się piękne i wyjątkowe. Ideału piękna nie ma a i samo piękno jest subiektywne.

Piękno w nas

Na nasze piękno składa się harmonia ciała i duszy, nasze samopoczucie, nasz nastrój, ubiór, sylwetka. Osiągnięcie harmonii jest dobrym celem w naszym życiu. Z pewnością uczyni nasze życie lepszym. Ale wymaga to wypracowania sobie dobrej filozofii życia i jej wdrożenia tak w naszym życiu jak i w naszym otoczeniu. To wieloletnia strategia. Zwykle potrzeba wielu zmian wokół nas aby stworzyć odpowiednią oprawę, aby nasze szczęście mogło zajaśnieć pełnym blaskiem. A jeżeli chcemy szybkiego efektu?

Zadbaj o urodę

Częściej niż o pięknie mówimy o urodzie. Mało która dziewczyna czy kobieta ma nieskazitelną urodę. Każda z nas ma sobie coś, mniej lub więcej, do zarzucenia. I to nie tylko w odniesieniu do twarzy ale też wzrostu, sylwetki, koloru włosów, owalu twarzy, kształtu ust. Pocieszające jest to, że na urodę mamy wpływ i to szybki, a czasem nawet natychmiastowy.

Szybkie efekty

Wydawałoby się, że najszybciej można uzyskać efekt przebierając się w strój odpowiedni do sytuacji. Każda z nas wie, że to tylko iluzja. Dobór ubioru jest czasem koszmarem, bardzo trudno być zadowoloną. A zły stan ducha może pogorszyć nasz wygląd. A zatem… może fryzura? I w tym temacie każda z nas wie że uzyskanie olśniewającej fryzury na naszej głowie czasem nie udaje się nawet fryzjerce. Mamy dla Ciebie doskonałą poradę pozwalającą błyskawicznie poprawić urodę. To takie proste!

Oczy i długie rzęsy

Tak, podstawą są oczy i długie, uwodzicielskie rzęsy! Przecież w rozmowie najczęściej patrzymy na twarz rozmówcy, na jego oczy, nie na buty czy spodnie. Nasz rozmówca patrzy podobnie – głównie nam w oczy. Więc niech o naszej urodzie stanowią oczy. Zajmie to zaledwie chwilę a da efekt na cały dzień. Im mniej masz czasu tym lepszy powinien być tusz do rzęs. Co powiesz na wydłużenie rzęs aż o 5 mm i ich pogrubienie i podniesienie? Tak, to możliwe dzięki specjalnym szczoteczkom z podwójnymi haczykami i formule z dodatkowym nawilżaniem. To wszystko ma ten wydłużający tusz do rzęs. W kilka chwil uzyskasz zupełnie nowe spojrzenie. I o to chodziło!

Usta

Szminka to również natychmiastowy efekt. W zależności od okazji może być wyrazista lub subtelna. Może powiększać lub zmniejszać usta. Z bogatej palety barw każda z nas może mieć przy sobie jedną lub dwie szminki do błyskawicznej poprawy urody. W porównaniu do efektu jaki uzyskujemy dzięki wydłużającemu tuszowi do rzęs, szminka ma kilka wad. Przede wszystkim ma tendencję do ścierania się. Wymaga częstego kontrolowania, zwłaszcza po posiłku i podczas rozmowy, czy nie wytarła się. W ciągu dnia szminkę na ustach trzeba wiele razy uzupełniać.

Sprawdzone rozwiązanie

Najlepszy, długotrwały, niemal natychmiastowy efekt poprawy urody uzyskamy stosując wydłużający tusz do rzęs. Trwałość tuszu uwalnia nasz umysł od ciągłego kontrolowania  stanu szminki. Możemy oddać się swobodnej rozmowie urzekając swoim spojrzeniem.