Smug

Lista 3 ogłoszeń - od 1 do z 3 łącznie)
 • Autor
  Odp.
 • #6237
  Joanna Zet
  Participant

  Szukam moich przodków o nazwisku Smug. Moja babcia- Anna Smug urodziła się w Łodzi w 1898r. Jej rodzice to Jadwiga i Ignacy, niestety nic o nich nie wiem, tylko tyle, że jej ojciec zmarł prawdopodobnie krótko po jej urodzeniu. Babcia miała 3 braci i 2 siostry. Jedna z nich mieszkała do śmierci w Łodzi i była 20 lat starsza od mojej babci-urodziła się w 1878r. Jeden z braci Tadeusz mieszkał koło Stargardu Szczecińskiego. Babcia w wieku 14 lat została wywieziona do pracy w Niemczech do Meklenburgii. Po wojnie wróciła do Polski, ale nie miała z rodzeństwem żadnego kontaktu.

  #6423
  Krzysztof Smug
  Participant

  Dzień dobry,
  moi dziadkowie mieszkali w Łodzi. Czy zna Pani imiona rodzeństwa Babci? Będzie mi wtedy łatwiej dojść do powiązań. Zapytam też Cioci o historię starszą niż dziadkowie. Mój dziadek miał na imię Bronisław.

  #6454
  Mariola Zaranek
  Participant

  Dzień dobry. Odezwała się do mnie kilka lat temu osoba, która ma w swoim drzewie gen. nazwisko Smug. Dzięki niej dowiedziałam się, że razem z moją babcią było 9 rodzeństwa. Dwóch braci zmarło w wieku dziecięcym. Znam imiona: Tekla, Katarzyna, Szczepan, Jan, Stanisław, Marcjanna, Antoni, Stanisław i moja babcia Anna- najmłodsza z rodzeństwa. Tadeusz, o którym pisałam- to syn babci brata- Stanisława. Bardzo dziękuję za pomoc, proszę zapytać, czy ciocia spotkała się z tymi imionami. Proszę napisać czy jest Pan na f-booku, tamłatwiej będzie nam porozmawiać.

Lista 3 ogłoszeń - od 1 do z 3 łącznie)
 • Musisz zalogować się aby odpowiedzieć na to ogłoszenie.