Żołędziowski

Główna Tablice ogłoszeń Szukam Żołędziowski

Lista 2 ogłoszeń - od 1 do z 2 łącznie)
 • Autor
  Odp.
 • #4297

  Moje nazwisko to Żołędziowski. szukam kontaktu z osobami mogącymi coś powiedzieć o genealogii rodziny. Mój herb to Poraj. Żołędziowski był również rektorem UJ w czasach Kołłontaja.

  Marek Żołędziowski

  #4304
  Artur Ornatowski
  Participant

  Skontaktuj się z Maciejem Żołędziowskim (rocznik ’68), wnukiem Zofii Żołędziowskiej, ostatniej właścicielki dworu w Turowicach. Od 2011 r. właścicielem Turowic jest Maciej Żołędziowski z żoną Moniką – kupił upadający dwór do remontu, obecnie prezentuje się bardzo dobrze. Maciej Żołędziowski jest współwłaścicielem AGN Polska Sp. z. o. o, ul. Okrzei 1a, 03-715 Warszawa, tel. +48 22 333 82 01 – zadzwoń i poproś go lub telefon do niego.

  Co do genealogii to Maciej Żołędziowski wie sporo, od niego pochodzi część informacji – w tym dane dzieci i żony, siostry i rodziców – umieszczonych na stronie http://www.sejm-wielki.pl/n/%AFo%B3%EAdziowski
  A na stronie http://www.herby.com.pl wybierz „Słownik Nazwisk Współcześnie w Polsce Używanych” i wpisz swoje nazwisko – zobaczysz gdzie w Polsce mieszkają Żołędziowscy. Jest Was 201, najwięcej w Dolnośląskim (39) i Mazowieckim (34).

Lista 2 ogłoszeń - od 1 do z 2 łącznie)
 • Musisz zalogować się aby odpowiedzieć na to ogłoszenie.