GameTrade – gry i konsole – sprzedaj, kup lub wymień

275
gametrade

GameTrade nie odnajdziesz w swojej pamięci, choć gry wideo towarzyszą nam od kilkudziesięciu lat. Starsi z nas pamiętają „automaty” na monety – jedna partia jedna moneta. Czasem rozrywka była bardzo krótka… GameTrade to rozwiązanie ostatnich lat. Poznaj GameTrade.

GameTrade pomaga… grać.

GameTrade to skrócona nazwa serwisu funkcjonującego w Internecie pod adresem: https://gametrade.com.pl. Tak, GameTrade pomaga grać! Wymiana gier stała się prosta. Gametrade to społecznościowy serwis internetowy typu Sprzedaj-Kup-Wymień. Serwis ten specjalizuje się we wspomaganiu przyszłych graczy w zakupie pierwszych konsol i gier. Obecnym graczom pomaga wymienić gry już „przegrane” na nowe czy to poprzez sprzedaż starych i zakup nowych, czy też poprzez wymianę z innymi graczami. Tym graczom, którzy zmieniają styl życia i zaprzestają grania GameTrade pomaga sprzedać posiadany sprzęt i akcesoria oraz gry.

Dzięki takim serwisom jak GameTrade najniższym możliwym kosztem zapewnisz sobie lub najbliższym rozrywkę gier wideo, konsolowych i komputerowych.

Bez opłat i prowizji!

Najważniejsza sprawa to koszty sprzedaży, zakupu lub wymiany. GameTrade pozwala całkowicie bez opłat ani prowizji od transakcji nawiązywać kontakty pomiędzy graczami, którzy w uzgodniony między sobą sposób sprzedają/kupują lub wymieniają się grami lub sprzętem. Nawet gdy występuje różnica w wartości wymienianych gier podczas wymiany i trzeba różnice dopłacić, to rozlicza się tylko tę różnicę, ale nigdy nie ma żadnych opłat na rzecz serwisu. Możesz sprzedawać dowolną ilość gier i konsol za dowolne kwoty i nie płacisz żadnej prowizji!

Gry, konsole, komputery, akcesoria, telefony

Serwis specjalizuje się w rynku gier i posiada dla ułatwienia korzystania z niego szereg kategorii, w których są prezentowane oferty. Oto główne kategorie z podkategoriami:

  • Gry konsolowe – Sony PlayStation 4 (PS4), Sony PlayStation 3 (PS3), Sony PS Vita, Sony PSP, Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360, Nintendo Switch, Nintendo Wii U, Nintendo Wii, Nintendo 3DS, Nintendo DS, Retro, Pozostałe.
  • Konsole i akcesoria – Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Nintendo 3DS, Nintendo DS, Nintendo Switch, Nintendo Wii, Nintendo Wii U, Pozostałe, Retro, Sony PlayStation 3 (PS3), Sony PlayStation 4 (PS4), Sony PS Vita, Sony PSP.
  • Gry PC – Bijatyki, Gry akcji, Logiczne, Przygodowe, Role Playing (RPG), Sportowe, Strategiczne, Strzelaniny, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe, Pozostałe.
  • Komputery, laptopy i akcesoria – Komputery, Laptopy, Klawiatury, Myszy, Pamięci, Dyski, Pendrive, Pozostałe.
  • Gry towarzyskie, Konta i skiny gier online, Książki, komiksy i figurki, telefony.

Kategorie pozwalają łatwo przeglądać oferty, są przejrzyste, czytelne.

Ułatwienia ze strony GameTrade

Serwis GameTrade pozwala sprzedającym, kupującym i wymieniającym się zachować anonimowość. Każdy może kontaktować się z wystawiającym ofertę bez podawania swoich danych osobowych. Do kontaktowania się jest dostępna funkcja wysyłania zapytania do oferenta – możesz zapytać o cenę, termin czy inne cechy produktu bez podawania swoich danych.

Przeglądając oferty możesz interesujące Cię propozycje oznaczać i zapisywać je na swojej liście „ulubionych”, czyli obserwowanych.

Znacznym ułatwieniem jest też sam proces rejestracji – jednokrokowy. Z chwilą podania swoich danych jesteś od razu aktywnym użytkownikiem i natychmiast możesz kontaktować się, wystawiać oferty.

Oferty GameTrade

Oferty GameTrade to inaczej mówiąc po prostu ogłoszenia. Oferty pojawiają się natychmiast po ich wpisaniu, standardowo są aktywne przez 60 dni. Wystawienie ofert w dowolnej ilości i w dowolnych kategoriach jest całkowicie bezpłatne. Definiując ofertę podajesz tytuł, czyli nazwę przedmiotu. Podajesz pełny opis przedmiotu, zamieszczasz jedno lub kilka zdjęć, podajesz cel oferty – sprzedaż, wymiana lub oddanie za darmo. Gdy sprzedajesz to podajesz też oczekiwaną cenę ale możesz zaznaczyć opcję, że cena jest do negocjacji. Dodatkowo określasz stan przedmiotu – nowy, bardzo dobry lub używany. Na koniec zaznaczasz województwo w którym przedmiot jest dostępny. To wszystko!

Sprawdź co można sprzedać, kupić lub wymienić

Serwis GameTrade jest bardzo prosty i wygodny w użytkowaniu. Możesz z niego korzystać na komputerze, tablecie lub na telefonie. Zajrzyj tam aby zobaczyć co i w jakiej cenie można kupić lub sprzedać. Pozbądź się niewykorzystywanych gier na konsole, pozbądź się nieużywanych planszówek lub wymień je na inne. Wydaje Ci się, że nikt już nie gra w stare gry na stare konsole? Zdziwisz się, ostatnio stała się bardzo modna kategoria „retro” z najstarszymi konsolami, komputerami i grami. Poznaj fascynatów pierwszych gier. Wróć do gry!

gametrade gry konsole