Laskowski

Główna Tablice ogłoszeń Szukam Laskowski

Lista 2 ogłoszeń - od 1 do z 2 łącznie)
 • Autor
  Odp.
 • #6108

  Nazywam się Irena Laskowska. Mieszkam w m.Dniepropietrowsku (Wschodnia Ukraina). Poszukuję swoich krewnych. Mój pradziadek Władysław Jan-Chryzostom Laskowski był polskim szlachcicem z rodu Laskowskich herbu Leliwa. Urodził się w 1850 roku we Warszawie. Ukończył Uniwersytet Warszawski. Jego ojciec Jan-Chryzostom uczestniczył w powstaniu przeciwko Ruskiemu Cesarzowi. Praziadek wyjechał do Ukrainy w 1875, gdzie umarł w 1921 roku. Jego brat Boleslaw i siostry Wanda, Jadwiga i Marianna zostali się w Polsce.

  Mam zdjęcia dziadka i jego rodziny, zachowały się i niektóre jego rzeczy osobiste. Szukam swoją rodzinę już od lat, ale za czasów radzieckich całą mają korespondencję z Polską blokowano, a na moje listy tu w Ukrainie nikt nie odpowiadał.
  Bardzo pragne odnaleźć swoją rodzinę! Jeżeli ktoś z Państwa będzie miał jaką kolwiek informację o moim dziadku Władysławie Janie-Chryzostomie Laskowskim z herbu Leliwa bardzo proszę Was o kontakt ze mną.

  Z góry bardzo dziękuję
  Irena Laskowska

  #8330

  Witam.
  Szukam wszelkich informacji na temat Laskowskich herbu Leliwa. Mam szczątkowe informacji na tematy Laskowskich herbu Leliwa w Laskowicach obecnie kujawsko-pomorskie obok Świecia. Są tam w 1400 do 1600 roku. Dalej ślad się urywa czyli informacji o Lewitach brak. Pani wpis świadczy, że byli w Warszawie. Proszę o kontakt pod e-mail bogus-las@wp.pl. Trzba zachować pamięć o nich a dokumentów jest mało lub byli wyjątkowo gorliwie wymazywani z pamięci.
  Pozdrawiam
  Bogusław Laskowski z Kociewia

Lista 2 ogłoszeń - od 1 do z 2 łącznie)
 • Musisz zalogować się aby odpowiedzieć na to ogłoszenie.