Kośmider

Główna Tablice ogłoszeń Szukam Kośmider

Lista 3 ogłoszeń - od 1 do z 3 łącznie)
 • Autor
  Odp.
 • #5311

  Prowadzę badania historii rodu Kośmider. Szukam kontaktów i informacji o osobach noszących lub posiadających nazwisko Kośmider. Będę wdzięczny za każdą informację lub kontakt.

  Andrzej Zbigniew Kośmider
  Prezes Stowarzyszenia Zwykłego
  Wspólnota Rodowej Kośmider
  z siedzibą w Bydgoszczy

  #6575
  Janusz Ko
  Participant

  Witam Pana. Miałem styczność z człowiekiem,który pokazał mi kronikę swojego rodu,na utworzenie której poświęcił dwa lata życia. Doszedłem do wniosku,że sam nie jestem w stanie własnym dzieciom przekazać nawet 1/20 z tego co ten człowiek swoim. Nazywam się Janusz Kośmider, mieszkam na śląsku opolskim. Mój ojciec Henryk Kośmider urodził się w 1929 roku w Łabiszynie a moim dziadkiem był Józef Kośmider. Tu moja wiedza się urywa i to aż wstyd. Może dzięki Panu poszerzę swoją wiedzę o przodkach. Z rodzinnego „bajania”, (zasłyszane dwukrotnie,z dwóch różnych źródeł) słyszałem ,że pochodzimy ze Szwecji,z okresu Potopu Szwedzkiego ale ile w tym prawdy pojęcia nie mam. Pozdrawiam serdecznie

  #10122
  Krystyna Rybacka
  Participant

  Mój dziadek Feliks Kośmider mieszkał w Łabiszynie był urodzony w 1902 roku , wiem że miał dużo młodszego rodzeństwa. Być może Pana ojciec to jego brat albo bratanek.

Lista 3 ogłoszeń - od 1 do z 3 łącznie)
 • Musisz zalogować się aby odpowiedzieć na to ogłoszenie.
11,060FaniLubię
56ObserwującyObserwuj