Cieszanowski, Rokiczan, Korzun, Keiwart

Główna Tablice ogłoszeń Szukam Cieszanowski, Rokiczan, Korzun, Keiwart

Lista 1 ogłoszeń (z 1 łącznie)
 • Autor
  Odp.
 • #5739
  Iwona Michałowska
  Participant

  Poszukuję informacji o rodzinach: Cieszanowscy, Rokiczan, Korzun, Keiwart. Cieszanowscy od ok. 1905 roku mieszkali w Szówsku k. Jarosławia. Jan Cieszanowski był tam kierownikiem szkoły, póżniej mieszkali w Jarosławiu, mieli ośmioro dzieci. Szukam informacji o najmłodszym Eugeniuszu, który mieszkał w Warszawie, miał prawdopodobnie dwie córki. Nie wiem skąd pochodził Jan, zm. w 1947 roku w Jarosławiu, jego żona z d. Keiwart urodziła sie w Grazu w Austrii, zmarła w 1947 roku w Jarosławiu.
  Korzun Płaton, zamordowany w 1905 roku, Białoruś. Jego syn Korzun Paweł prawdopodobnie zginął w czasie Rewolucji 1917 roku. Żona Anna zmarła w Lublinie, córka Nadzieja (Nadieżda?) wyszła za mąż za Adama Kozaka, mojego dziadka, mieszkała w Lublinie, po II wojnie wyjechali do Kostrzynia n/ Odrą.
  Rokiczan Józef zm. w 1936 r. w Jarosławiu i Kazimiera (z d. Kalita ?) ur. ok. 1873 roku w Radymnie, zm. w 1925 r. w Jarosławiu. Bratanice (?) Kazimierza nazywały się Róża Rzepielowa, Maria Mielniczkowa, Emilia Ślezakowa (mieszkała w Pradze w Czechach), Wilhelmina (?) Berezowska. Rzepielowie mieli troje dzieci Ryszarda (wyemigrował do Australii), Edwarda i Teresę.

  Wdzięczna będę za wszelkie informacje.

  Iwona Michałowska

Lista 1 ogłoszeń (z 1 łącznie)
 • Musisz zalogować się aby odpowiedzieć na to ogłoszenie.