Ciągniki firmy Farmtrac

840
ciągnik farmtrac

Farmtrac to polska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją ciągników rolniczych na rynek. Firma ta należy do jednej z największym na rynku krajowym. Zaufało jej już tysiące rolników z całej Polski, a jej wyroby cieszą się bardzo dużą popularnością. Wszystko przez zaangażowanie i chęci właścicieli i pracowników oraz ciągłe dążenie do rozwoju, tak aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Ciągniki firmy Farmtrac

Farmtrac zdobyło już wiele nagród i odznaczeń, które potwierdzają najwyższą jakość produkowanych ciągników. Właściciele zdają sobie sprawę, z tego, że zawód rolnika to trudna i wymagająca praca fizyczna, dlatego starają się w jak największym wymiarze wspomóc właścicieli i pracowników wszystkich gospodarstw. Dzięki temu wszelkie prace stają się wydajniejsze i szybsze, a zadowolenie producentów i konsumentów rośnie.

Historia

Firma Farmtrac została założona w 2000 roku, dlatego może pochwalić się już kilkunastoletnim stażem. Placówka powstała w Mrągowie, na terenie dawnego POM Mrągowo. Tak skromy początek w niewielkiej miejscowości w Polsce, nie przeszkodził w szybkim rozwoju i obecnie firma zdobywa coraz więcej sympatyków również na rynku europejskim. Wyrobami Farmtrac cieszą się już niemal wszystkie kraje tego kontynentu, ale znaleźć je można również w północnych częściach Afryki. Dzięki ciągłej współpracy i szybkiemu rozwojowi, forma ma nadzieję na powiększanie zakresu swojej działalności i rozpowszechnianie produktów do jeszcze większej ilości krajów.

Współpraca

Farmtrac produkuje najlepsze ciągniki rolnicze z wykorzystaniem zaufanych produktów pochodzących od innych renomowanych firm polskich. Dostawcami podzespołów do wytwarzania maszyn są między innymi znane marki takie jak: ZF, Bosch, Perkins, Carraro, MITA. Wśród firm partnerskich znajduje się łącznie ponad sześćdziesiąt polskich placówek zajmujących się produkcją części i podzespołów. Wszystkie materiały wykorzystywane w ciągnikach spełniają najwyższe standardy i są zgodne z normami wprowadzonymi przez Unię Europejską. Maszyny posiadają także konieczne europejskie homologacje.

Współpraca firmy Farmtrac obejmuje również pracę z najlepszymi polskimi inżynierami. Posiadają oni bardzo duże doświadczenie i często nawet trzydziestoletni staż w swoim zawodzie. Pomagają oni doskonalić wykorzystywane już technologie oraz tworzyć nowe, unikatowe rozwiązania. Dzięki nim na rynek wprowadzone zostały najlepsze ciągniki Farmtrac takie jak:675 DT (Maszyna Roku 2011) oraz 7100DT, 7110DT oraz najnowszy model 9120DTN.

Co wyróżnia firmę Farmtrac?

Farmtrac to najpopularniejsza firma zajmująca się produkcją ciągników rolniczych w Polsce. Nagrodzona została licznymi odznaczeniami i wyróżnieniami. Nie bez powodu cieszy się tak dużym zaufaniem wśród klientów. Farmtrac jest liderem w produkcji ciągników rolniczych w latach 2011-2015. Firma stara się sprostać wyzwaniom i oczekiwaniom wszystkich konsumentów. Wyróżniającym elementem firmy jest wykorzystanie tylko sprawdzonych i niezawodnych konstrukcji. Dzięki temu maszyny są pewne i godne zaufania.

Nagrody, wyróżnienia i działalność

Dzięki swojemu zaangażowaniu i największym staraniom, firma Farmtrac została nagrodzona kilkoma nagrodami. Wielokrotnie udało jej się zdobyć tytuł laureata nagrody Maszyna Rolnicza Roku w Polsce. Przyznano jej także wiele certyfikatów jakości. Placówka jest jednym z największych pracodawców w rejonie Mrągowa i okolic. Wspiera rozwój młodych absolwentów i aktywizuje ich, by mogli zdobyć doświadczenie. Umożliwia im dobycie stażów i praktyk. Farmtrac jest również inicjatorem programu „Jestem z Mrągowa”, która ma na celu promocję miasta Mrągowa.

Produkty

Firma Farmtrac posiada w ofercie ponad dwadzieścia różnych typów i odmian ciągników. Dostępne maszyny podzielone są na dwie główne linie:

  • Europeline IIIB
  • Heritage

Wszystkie ciągniki spełniają konieczne normy europejskie i wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości.

Technologie

Dzięki współpracy z wieloma doświadczonymi inżynierami z całej Polski, firma Farmtrac może stale ulepszać technologie wykorzystywane w produkowanych ciągnikach. Spółka unika niepewnych rozwiązań i stosuje jedynie sprawdzone i pewne konstrukcje, dzięki czemu wyroby są godne zaufania. Wśród stale ulepszanych technologi znajdują się:

  • hydrauliczna regulacja luzów zaworowych
  • układ DPF
  • oczyszczanie spalin
  • układ recyrkulacji spalin EGR
  • sterowanie elektroniczne
  • wytrysk paliwa

Strona internetowa

Na stronie firmy znaleźć można wszystkie potrzebne informacje dotyczące jej działalności. Znajduje się tam także szczegółowa oferta firmy z opisami każdego modelu ciągnika oraz wyszukiwarka dealerów. Dzięki niej można znaleźć sklep z produktami Farmtrac najbliżej miejsca zamieszkania.

Dealerzy

Wyroby Farmtrac można zakupić w wielu miejscach w całej Polsce. Dealerzy rozprowadzają ciągniki do wielu zakątków kraju, tak aby każdy właściciel gospodarstwa rolnego miał do nich łatwy dostęp.