Ciągniki firmy Farmtrac

152

Farmtrac to polska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją ciągników rolniczych na rynek. Firma ta należy do jednej z największym na rynku krajowym. Zaufało jej już tysiące rolników z całej Polski, a jej wyroby cieszą się bardzo dużą popularnością. Wszystko przez zaangażowanie i chęci właścicieli i pracowników oraz ciągłe dążenie do rozwoju, tak aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Ciągniki firmy Farmtrac

Farmtrac zdobyło już wiele nagród i odznaczeń, które potwierdzają najwyższą jakość produkowanych ciągników. Właściciele zdają sobie sprawę, z tego, że zawód rolnika to trudna i wymagająca praca fizyczna, dlatego starają się w jak największym wymiarze wspomóc właścicieli i pracowników wszystkich gospodarstw. Dzięki temu wszelkie prace stają się wydajniejsze i szybsze, a zadowolenie producentów i konsumentów rośnie.

Historia

Firma Farmtrac została założona w 2000 roku, dlatego może pochwalić się już kilkunastoletnim stażem. Placówka powstała w Mrągowie, na terenie dawnego POM Mrągowo. Tak skromy początek w niewielkiej miejscowości w Polsce, nie przeszkodził w szybkim rozwoju i obecnie firma zdobywa coraz więcej sympatyków również na rynku europejskim. Wyrobami Farmtrac cieszą się już niemal wszystkie kraje tego kontynentu, ale znaleźć je można również w północnych częściach Afryki. Dzięki ciągłej współpracy i szybkiemu rozwojowi, forma ma nadzieję na powiększanie zakresu swojej działalności i rozpowszechnianie produktów do jeszcze większej ilości krajów.

Współpraca

Farmtrac produkuje najlepsze ciągniki rolnicze z wykorzystaniem zaufanych produktów pochodzących od innych renomowanych firm polskich. Dostawcami podzespołów do wytwarzania maszyn są między innymi znane marki takie jak: ZF, Bosch, Perkins, Carraro, MITA. Wśród firm partnerskich znajduje się łącznie ponad sześćdziesiąt polskich placówek zajmujących się produkcją części i podzespołów. Wszystkie materiały wykorzystywane w ciągnikach spełniają najwyższe standardy i są zgodne z normami wprowadzonymi przez Unię Europejską. Maszyny posiadają także konieczne europejskie homologacje.

Współpraca firmy Farmtrac obejmuje również pracę z najlepszymi polskimi inżynierami. Posiadają oni bardzo duże doświadczenie i często nawet trzydziestoletni staż w swoim zawodzie. Pomagają oni doskonalić wykorzystywane już technologie oraz tworzyć nowe, unikatowe rozwiązania. Dzięki nim na rynek wprowadzone zostały najlepsze ciągniki Farmtrac takie jak:675 DT (Maszyna Roku 2011) oraz 7100DT, 7110DT oraz najnowszy model 9120DTN.

Co wyróżnia firmę Farmtrac?

Farmtrac to najpopularniejsza firma zajmująca się produkcją ciągników rolniczych w Polsce. Nagrodzona została licznymi odznaczeniami i wyróżnieniami. Nie bez powodu cieszy się tak dużym zaufaniem wśród klientów. Farmtrac jest liderem w produkcji ciągników rolniczych w latach 2011-2015. Firma stara się sprostać wyzwaniom i oczekiwaniom wszystkich konsumentów. Wyróżniającym elementem firmy jest wykorzystanie tylko sprawdzonych i niezawodnych konstrukcji. Dzięki temu maszyny są pewne i godne zaufania.

Nagrody, wyróżnienia i działalność

Dzięki swojemu zaangażowaniu i największym staraniom, firma Farmtrac została nagrodzona kilkoma nagrodami. Wielokrotnie udało jej się zdobyć tytuł laureata nagrody Maszyna Rolnicza Roku w Polsce. Przyznano jej także wiele certyfikatów jakości. Placówka jest jednym z największych pracodawców w rejonie Mrągowa i okolic. Wspiera rozwój młodych absolwentów i aktywizuje ich, by mogli zdobyć doświadczenie. Umożliwia im dobycie stażów i praktyk. Farmtrac jest również inicjatorem programu „Jestem z Mrągowa”, która ma na celu promocję miasta Mrągowa.

Produkty

Firma Farmtrac posiada w ofercie ponad dwadzieścia różnych typów i odmian ciągników. Dostępne maszyny podzielone są na dwie główne linie:

  • Europeline IIIB
  • Heritage

Wszystkie ciągniki spełniają konieczne normy europejskie i wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości.

Technologie

Dzięki współpracy z wieloma doświadczonymi inżynierami z całej Polski, firma Farmtrac może stale ulepszać technologie wykorzystywane w produkowanych ciągnikach. Spółka unika niepewnych rozwiązań i stosuje jedynie sprawdzone i pewne konstrukcje, dzięki czemu wyroby są godne zaufania. Wśród stale ulepszanych technologi znajdują się:

  • hydrauliczna regulacja luzów zaworowych
  • układ DPF
  • oczyszczanie spalin
  • układ recyrkulacji spalin EGR
  • sterowanie elektroniczne
  • wytrysk paliwa

Strona internetowa

Na stronie firmy farmtrac.pl znaleźć można wszystkie potrzebne informacje dotyczące jej działalności. Znajduje się tam także szczegółowa oferta firmy z opisami każdego modelu ciągnika oraz wyszukiwarka dealerów. Dzięki niej można znaleźć sklep z produktami Farmtrac najbliżej miejsca zamieszkania.

Dealerzy

Wyroby Farmtrac można zakupić w wielu miejscach w całej Polsce. Dealerzy rozprowadzają ciągniki do wielu zakątków kraju, tak aby każdy właściciel gospodarstwa rolnego miał do nich łatwy dostęp. Dealerem firmy na Podlasiu jest sklep Twojazagroda.pl. Posiada on również własną stronę internetową.