Pożyczki za darmo

629
pożyczki za darmo

Nieplanowane wydatki mogą nas zaskoczyć. Mandat, zepsuta pralka, naprawa samochodu czy zakup prezentu ślubnego mogą być problemem nawet dla osób skrupulatnych, dbających o swoje wydatki. Jest sposób na zmniejszenie dolegliwości niespodziewanych wydatków.

Pożyczki dla każdego?

Chwilówki na stałe zagościły w Polsce i są popularne. Stanowią skuteczną konkurencję dla kredytów bankowych. Powodów jest kilka, ale najważniejsze to: minimum formalności, brak poręczycieli, wystarcza dowód osobisty, decyzja kredytowa w 15 minut i możliwość spłaty całej pożyczki w 30 dni bez żadnych zobowiązań. Choć nie podkreśla się tego, pożyczki są bezpieczniejsze od kredytów bankowych ponieważ nawet przy nieterminowej spłacie nie podlegają egzekucji komorniczej a jedynie zwiększają się koszty pożyczki i powiększa się kwota do spłaty.

Pożyczki za darmo?

Tak, w odróżnieniu od kredytów bankowych istnieje możliwość wzięcia pożyczki bez żadnych dodatkowych kosztów, bez opłat, prowizji i oprocentowania. Pożyczki za darmo to możliwości wzięcia pierwszej darmowej pożyczki dla nowych klientów. Pożyczka jest oferowana w maksymalnej kwocie 1500 zł i na okres 30 dni. Co zrobić aby pożyczka była za darmo, bez żadnych kosztów? Wystarczy tylko spłacić pożyczone środki finansowe w terminie, czyli w ciągu 30 dni. Jedną z instytucji pozabankowych oferujących pożyczkę za darmo jest rodzina 🙂

Szybka pożyczka przez internet

VIA SMS PL to firma, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek przez internet w 7 krajach europejskich a w 2012 roku otrzymała wyróżnienie „Symbol 2012” w kategorii „Przyjazna Pożyczka”. Maksymalna kwota pożyczki wynosi aż 4000 zł ale wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Poufność

Pożyczkodawcy cenią sobie klientów i nigdy nie pytają ani nie ingerują w to na co przeznaczane są pożyczane pieniądze, zapewniają bezpieczeństwo danych osobowych klientów. Tak daleko idąca poufność sprawia, że najczęściej współmałżonek nawet nie wie, że mąż czy żona wzięli pożyczkę na prezent lub wspólny wyjazd.