Wizyty domowe lekarza w Warszawie

651
domowe wizyty lekarza warszawa

Wysoka gorączka u dziecka, wymioty i torsje, silna biegunka, zasłabnięcie, ostry ból pleców uniemożliwiający wstanie i chodzenie… To tylko przykłady sytuacji, w których wizyta domowa lekarza jest najlepszym wyjściem.

Wizyty domowe lekarza

Jakkolwiek wszyscy mamy zapewnioną bezpłatną opiekę medyczną to jest wiele sytuacji, w których na pierwszy plan wysuwa się nie bezpłatność ale wygoda i szybkość w uzyskaniu porady lekarskiej. Jest wiele sytuacji, w których wizyty domowe lekarza są wręcz wskazane.

Dzieci

Choroby dzieci stanowią duży problem dla rodziców. Z reguły dzieci są bardzo marudne, nieswoje, nudzą się i płaczą a zwłaszcza niecierpliwią się. Oczekiwanie na lekarza w poczekalni stanowi dyskomfort nie tylko dla rodziców ale również dla innych pacjentów narażonych na utyskiwanie dziecka. Możliwość zbadania dziecka w jego domu to rozwiązanie minimalizujące stres tak u dziecka jak i rodziców.

Osoby starsze

Najbliżsi w podeszłym wieku czy też z ograniczoną funkcją ruchową ze względu na trudność w dotarciu do przychodni lekarskiej często rezygnują z porady lekarza i próbują sami „leczyć się” resztkami lekarstw z domowej apteczki. Niestety, często kończy się to zwiększeniem dolegliwości i powikłaniami.

Delegacja do Warszawy

Do stolicy każdego dnia przyjeżdżają dziesiątki tysięcy osób „w interesach”, czyli będące w delegacji. Stresy, zmienne warunki pogodowe, kontakt z wieloma ludźmi często skutkuje ostrymi nieżytami gardła, oskrzeli, uszu. Jedzenie „na mieście” może spowodować dolegliwości układu pokarmowego. Osoba chora powinna unikać jazdy tak pociągiem jak i samochodem, najlepszym rozwiązaniem jest szybka wizyta lekarska w hotelu.

Warszawa miastem innowacji w służbie zdrowia

W Warszawie uruchomiona została usługa szybkich wizyt domowych lekarzy internistów i pediatrów. Nagłe przypadłości, choroby dzieci czy osób starszych przestały być problemem. Innowacyjna usługa to portal internetowy pozwalający zamówić wizytę domową lekarza, do wyboru jest obecnie internista i pediatra.

Usługa ma szereg zalet. Lekarz dojedzie do Ciebie lub bliskiej Ci osoby w ciągu 60 minut od wezwania. W tym czasie możesz w aplikacji śledzić, gdzie aktualnie lekarz znajduje się. Do tego wygoda w opłacaniu wizyty – wizyta jest opłacana online lub w aplikacji, nie musisz mieć przy sobie gotówki.

Kolejną zaletą wizyty domowej jest recepta do natychmiastowej realizacji. Jednak największą innowacją jest wideo konsultacja z lekarzem – szybka i wygodna forma uzyskania pierwszej porady w nagłych przypadkach. Taką wizytę domową możesz zamówić online poprzez wizyty domowe Warszawa Mokotów. Do dyspozycji masz zamawianie wizyt online na tej stronie lub pobranie aplikacji, dającej poczucie komfortu błyskawicznego uzyskania porady.