Wiosenna energia yerba mate

466
yerba mate

Pijąc yerba mate uzupełniamy niezbędne do utrzymania witalności mikroelementy – witaminy B1, B2, A, C, E, H i minerały – magnez, sód, potas, żelazo, miedź, siarka, mangan, fosfor, krzem. W tak zadbanym, odżywionym ciele czujemy się znacznie lepiej. Yerba mate odciąża jelita, pozwala zmienić nawet nawyki żywieniowe. Zachęca tym samym do stworzenia wokół siebie pełnej zdrowia i rześkości atmosfery. A to sprzyja nawiązywaniu pozytywnych relacji międzyludzkich i utrzymywaniu takich więzi ze swoim ukochanym lub ukochaną!

Yerba Mate El Pajaro Muy Rico – rozluźnienie i energia

Na rynku yerba mate dostępne są mieszanki suszu ostrokrzewu z ziołami czy owocami, które wzmacniają określone właściwości samej yerby. Wszystkie gatunki, rodzaje, mieszanki i smaki yerba mate znaleźć można w sklepie www.yerbamarket.com Jeśli zatem skupiamy się na efektach rozluźnienia, krążenia krwi, poprawy nastroju – dodajemy rośliny o podobnym działaniu. Jedną z najpopularniejszych afrodyzyjnych roślin jest ziele damiany. Aromatyczna damiana uzupełnia susz Yerba Mate El Pajaro Muy Rico. Czyni tym samym tę yerbę jedną z najbardziej zmysłowych mate! W Muy Rico znajdziemy także równie smaczne owoce – suszone jabłko i dereń, nadające całości jeszcze więcej witamin! Zaś piękne płatki róży pogłębiają zmysłowe doznania przy kontakcie z tą yerba mate.

To pozycja idealna dla osób, które poszukują dobrze pobudzającej yerby, ale są też otwarte na doświadczenie jej afrodyzyjnego potencjału. I nietuzinkowego, rozkosznego smaku! Ten bowiem roztacza się wokół matero i na ustach intensywnymi nutami pełnej olejków eterycznych damiany. Roślina ta poprawia krążenie, rozluźnia miednicę, wspomaga też metabolizm i odświeża organizm, relaksując go równocześnie.

Wieczorny uśmiech z El Pajaro Muy Rico

Yerba El Pajaro jest marką klasycznych, paragwajskich yerba mate, które pochodzą z ekologicznych plantacji ostrokrzewu. Nadaje to jej wyjątkowo koneserskiego smaku, świeżości i wysokiego stężenia dobroczynnych substancji w roślinie. Obdaruj ukochanego lub ukochaną taką yerba mate i cieszcie się rozluźnieniem po ciężkim dniu czy tygodniu. Niech aromat El Pajaro Muy Rico na długo unosi się wokół was.

yerba mate muy rico