Nekrologi wielkopolskie – Kurier Poznański

Źródło

Kurier Poznański. Spis nazwisk występujących w nekrologach w KURIERZE POZNAŃSKIM. Zawiera lata: 1906, 1907, 1924. Indeks zawiera wykaz 968 nazwisk.

Prasa wielkopolska w W.B.C. http://www.wbc.poznan.pl/publication/16370. Dane opracował i przygotował do publikacji Waldemar Plewa (wplewa@o2.pl).

Indeks

Adamczewska Janina – KP 1924.03.15 R.19 nr63
Adamczewski Józef – KP 1924.06.27 R.19 nr146, 1924.07.25 R.19 nr170
Adamska Bronisława (zd. Zielińska) – KP 1924.09.06 R.19 nr206
Adamska Edmunda (zd. Krzewińska) – KP 1924.02.19 R.19 nr41
Adfelt Józefa (zd. Mondré) – KP 1924.09.30 R.19 nr226
Alankiweicz Ignacy – KP 1924.05.14 R.19 nr111, 1924.05.18 R.19 nr115
Alejski Józef – KP 1924.04.30 R.19 nr101, 1924.05.01 R.19 nr102
Altenberg Jadwiga – KP 1924.05.31 R.19 nr125
Amrogowicz Bogdan – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Anczykowska Antonina (zd. Kornobis) – KP 1924.04.02 R.19 nr78
Andersz Wojciech – KP 1907.02.14 R.2 nr37, 1907.02.15 R.2 nr38, 1907.02.16 R.2 nr39
Andrycz Zygmunt – KP 1924.05.28 R.19 nr123, 1924.06.07 R.19 nr131
Andrzejewicz Antoni – KP 1907.09.17 R.2 nr213
Andrzejewska Joanna – KP 1924.02.28 R.19 nr49, 1924.03.02 R.19 nr52
Andrzejewska Józefa – KP 1924.10.01 R.19 nr227
Andrzejewska Marja (zd. Majerowicz) – KP 1924.07.25 R.19 nr170
Andrzejewska Stefanja (zd. Piotrowska) – KP 1924.07.18 R.19 nr164, 1924.07.25 R.19 nr170
Andrzejewska Zofja – KP 1907.01.16 R.2 nr13
Andrzejewski Feliks – KP 1924.09.28 R.19 nr225
Andrzejewski Marcin – KP 1906.12.30 R.1 nr83
Ankiewicz Zygmunt – KP 1924.06.29 R.19 nr148, 1924.07.01 R.19 nr149
Antoniewicz Aniela (zd. Kukowska) – KP 1907.08.18 R.2 nr188
Antoniewicz Walerja – KP 1924.06.19 R.19 nr140
Appelt Marja (zd. Flejszman) – KP 1924.07.24 R.19 nr169, 1924.07.30 R.19 nr174
Babiak Edmund – KP 1924.05.31 R.19 nr125
Baer Marja (zd. Życka) – KP 1924.03.12 R.19 nr60
Bagaziński Albin – KP 1924.09.21 R.19 nr219
Bagaziński Marjan – KP 1924.06.17 R.19 nr138
Bajer Marjan – KP 1924.06.03 R.19 nr127
Bajerlejn Helena – KP 1924.05.24 R.19 nr120
Bajerowicz Wiktorja (zd. Stajewska) – KP 1907.10.09 R.2 nr232
Balcerzak Maksymiljan – KP 1924.08.22 R.19 nr193
Banaszak Józef – KP 1924.08.10 R.19 nr184
Banc Zygmunt – KP 1924.07.23 R.19 nr168
Baranowski Ludwik – KP 1924.04.06 R.19 nr82
Barcikowska Julia (zd. Gładysz) – KP 1924.03.03 R.19 nr53
Bartkiewicz Stanisława (zd. Koszewska) – KP 1924.09.19 R.19 nr217
Bartkowiak Teresa – KP 1924.10.01 R.19 nr227, 1924.10.02 R.19 nr228
Bartoszewski Wojciech – KP 1924.05.24 R.19 nr120
Batog Zdzisław – KP 1924.08.09 R.19 nr183
Bednarek Stanisław – KP 1924.01.17 R.19 nr14
Bednarkiewicz Piotr – KP 1907.01.04 R.2 nr3
Bednarski Bolesław – KP 1924.08.20 R.19 nr191
Bereza Kudrycka Marja (zd. Bończa-Kręcka) – KP 1924.06.04 R.19 nr128
Beyga Edmund – KP 1924.02.23 R.19 nr45, 1924.02.24 R.19 nr46
Beym Fustyna (zd. Siwczyńska) – KP 1907.04.14 R.2 nr86
Białas Franciszka (zd. Klemczak) – KP 1924.05.03 R.19 nr104
Bieczyński Bogumił – KP 1924.09.02 R.19 nr202, 1924.09.03 R.19 nr203, 1924.09.06 R.19 nr206
Bilski Walenty – KP 1924.06.13 R.19 nr135
Biniaś Barbara – KP 1924.07.19 R.19 nr165
Biniaś Longin – KP 1924.01.17 R.19 nr14, 1924.01.18 R.19 nr15
Biniszkiewicz Julianna (zd. Fugińska) – KP 1924.04.29 R.19 nr100
Binkiewicz Leon – KP 1924.07.17 R.19 nr163
Biskupska Marja (zd. Szubert) – KP 1924.02.24 R.19 nr46
Biskupski Kazimierz – KP 1924.06.26 R.19 nr145
Biumtryk Zygmunt – KP 1924.07.13 R.19 nr160
Boberska Katarzyna (zd. Gregorowicz) – KP 1924.07.06 R.19 nr154
Bobowska Marja (zd. Berchlet) – KP 1924.03.11 R.19 nr59
Bogurski Wojciech – KP 1924.04.10 R.19 nr85
Bohn Zofia (zd. Krüger) – KP 1924.03.08 R.19 nr57, 1924.03.12 R.19 nr60
Bolesta Kozłowski Kaźmierz – KP 1924.09.19 R.19 nr217
Borecka Marja (zd. Jeran) – KP 1924.05.15 R.19 nr112
Borecka Zofja – KP 1924.05.18 R.19 nr115
Borecki Stanisław – KP 1924.04.05 R.19 nr81
Borkowski Franciszek – KP 1924.04.04 R.19 nr80
Borkowski Witomir Marjan – KP 1924.08.15 R.19 nr188, 1924.08.17 R.19 nr189
Borowicz Albin – KP 1924.03.26 R.19 nr72
Borowicz Apolinary – KP 1924.06.05 R.19 nr129
Borówka Karol – KP 1924.02.28 R.19 nr49
Borucki Wincenty – KP 1907.12.22 R.2 nr294
Braeuer Edmund – KP 1924.02.12 R.19 nr35, 1924.02.14 R.19 nr37
Braun Joanna (zd. Bandke) – KP 1924.06.14 R.19 nr136
Bréchan Felicja (zd. Kolumna-Oborska) – KP 1924.07.17 R.19 nr163, 1924.07.30 R.19 nr174
Brodnicka Walerja (zd. Brzeska) – KP 1907.01.11 R.2 nr9
Brodniewicz Dyonizy – KP 1907.12.05 R.2 nr279
Brodniewicz Franciszka (zd. Krygier) – KP 1924.03.20 R.19 nr67
Brodniewicz Jan – KP 1924.05.11 R.19 nr109
Brońkański Hieronim – KP 1907.07.27 R.2 nr170
Brylińska Marja (zd. H?bner) – KP 1924.09.02 R.19 nr202
Brzeski Aleksy – KP 1907.11.14 R.2 nr262, 1907.11.19 R.2 nr266
Budzyński Władysław – KP 1924.06.18 R.19 nr139
Buliński Leon – KP 1924.09.28 R.19 nr225
Bułakowska Jadwiga (zd. Pomorska) – KP 1924.03.03 R.19 nr53
Burlaga Paweł – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Buzeniec-Chaix Antonina – KP 1924.04.02 R.19 nr78
Bystry Hipolit – KP 1924.02.09 R.19 nr33
Cegielski Henryk – KP 1907.05.07 R.2 nr105
Cenkier Marja – KP 1924.02.26 R.19 nr47, 1924.03.02 R.19 nr52
Chełmikowski Stanisław – KP 1924.01.30 R.19 nr25, 1924.01.31 R.19 nr26, 1924.02.10 R.19 nr34
Chełmińska Pelagia (zd. Kubicka) – KP 1924.02.26 R.19 nr47
Chełmiński Augustyn – KP 1924.05.01 R.19 nr102
Chlapowski Franciszek – KP 1924.04.08 R.19 nr83, 1924.04.10 R.19 nr85
Chłapowska Marja (zd. Horwatt) – KP 1906.11.18 R.1 nr51
Chłapowska Marja Irena (zd. Łubieńska) – KP 1907.02.16 R.2 nr39
Chocieszyński Franciszek – KP 1924.02.12 R.19 nr35
Chojecki Władysław – KP 1924.04.24 R.19 nr96, 1924.04.25 R.19 nr97
Chorzelski Henryk – KP 1924.06.13 R.19 nr135, 1924.06.15 R.19 nr137
Chrzanowska Walerja (zd. Cembrowicz) – KP 1924.05.27 R.19 nr122
Chrzanowski Stanisław – KP 1924.06.15 R.19 nr137
Chrzanowski Stefan – KP 1924.05.25 R.19 nr121
Chudowicz Józef – KP 1924.06.18 R.19 nr139
Chudziński Antoni – KP 1907.03.20 R.2 nr66
Chyliński Franciszek – KP 1924.05.21 R.19 nr117
Cichowicz Władysław – KP 1907.01.19 R.2 nr16
Cieśnik Seweryn – KP 1924.08.26 R.19 nr196
Cybulski Jan Kazimierz – KP 1924.02.26 R.19 nr47
Cybulski Stefan – KP 1924.07.15 R.19 nr161
Cynkowa Aleksandrea (zd. Knorr) – KP 1907.10.17 R.2 nr239
Czajka Agnieszka (zd. Olender) – KP 1924.05.10 R.19 nr108
Czajkowski Maurycy – KP 1924.03.18 R.19 nr65
Czarkowski Marjan Józef – KP 1924.05.22 R.19 nr118
Czarlińska Natalia (zd. Stolp) – KP 1924.01.31 R.19 nr26
Czarnecki Sylwester – KP 1924.04.01 R.19 nr77
Czarnowski Teofil Andrzej – KP 1924.05.27 R.19 nr122
Czarzewski Czesław – KP 1924.09.06 R.19 nr206
Czrnikau J. – KP 1924.03.03 R.19 nr53
Czybak Helena (zd. Mańkowska) – KP 1924.09.27 R.19 nr224
Czyż Michał – KP 1924.03.16 R.19 nr64
Czyżewski Adam – KP 1924.03.05 R.19 nr54
Ćwiertniak Helena (zd. Okert) – KP 1924.06.27 R.19 nr146
Dalecki Julian – KP 1924.08.14 R.19 nr187, 1924.08.23 R.19 nr194
Dalkowska Józefa (zd. Janicka) – KP 1924.07.25 R.19 nr170
Dams Józefa – KP 1907.08.01 R.2 nr174
Danysz Anna – KP 1907.06.26 R.2 nr144, 1907.06.27 R.2 nr145, 1907.07.04 R.2 nr150
Dąbrowska Marja (zd. Sroczyńska) – KP 1924.02.26 R.19 nr47
Dąbrowski Józef – KP 1924.03.14 R.19 nr62, 1924.03.18 R.19 nr65
Dąbrowski Stefan – KP 1924.08.10 R.19 nr184
Dąmbski Antoni – KP 1907.06.25 R.2 nr143
Degórski Władysław – KP 1924.04.20 R.19 nr94
Deierling Andrzej – KP 1924.01.24 R.19 nr20
Dembiński Kazimierz – KP 1924.05.22 R.19 nr118, 1924.05.23 R.19 nr119
Deresiewicz Antoni – KP 1924.02.28 R.19 nr49
Deresiewicz Władysław – KP 1924.04.01 R.19 nr77
Dobrowolska Pelagja (zd. Grzybowska) – KP 1924.07.19 R.19 nr165, 1924.07.24 R.19 nr169
Dobrzyńska Ludwika (zd. Moraczewska) – KP 1924.06.25 R.19 nr144
Dolata Franciszek – KP 1924.08.06 R.19 nr180
Dolatowski Kazimierz – KP 1924.02.08 R.19 nr32
Domański Apolinary – KP 1924.08.20 R.19 nr191
Domański Józef – KP 1924.08.02 R.19 nr177
Dopierała Pelagja – KP 1924.06.21 R.19 nr141, 1924.06.22 R.19 nr142, 1924.06.29 R.19 nr148
Dowbór-Muśnicki Roman – KP 1924.07.01 R.19 nr149
Dratwa Jan – KP 1924.02.12 R.19 nr35, 1924.02.13 R.19 nr36
Drążkiewicz Marja – KP 1924.05.13 R.19 nr110
Dreżewski Ludwik – KP 1924.04.16 R.19 nr90
Drobnik Aniela (zd. Koszczyńska) – KP 1924.07.16 R.19 nr162
Droste Zygmunt – KP 1924.08.23 R.19 nr194
Droszcz Zygmunt – KP 1924.05.17 R.19 nr114
Drowa Sowińska Gabryela (zd. Łubieńska) – KP 1924.04.10 R.19 nr85
Drwęska Barbara – KP 1924.07.17 R.19 nr163
Drwęska Marja (zd. Cukierska) – KP 1924.01.01 R.19 nr1
Drwęski Jarogniew – KP 1924.09.11 R.19 nr210
Drwęski Ludwik – KP 1907.01.24 R.2 nr20
Drygas Arnold – KP 1906.12.30 R.1 nr83
Drygas Arnold – KP 1907.01.08 R.2 nr6
Drzewiecka Katarzyna (zd. Kaźmierska) – KP 1924.06.06 R.19 nr130
Duchowska Marja (zd. Neyman) – KP 1924.06.21 R.19 nr141
Duczmal Kazimierz – KP 1924.09.14 R.19 nr213
Dunin Stanisław – KP 1924.04.10 R.19 nr85
Dutkiewicz Czesław – KP 1924.02.13 R.19 nr36
Dutkiewicz Maksymiljan – KP 1924.02.17 R.19 nr40
Dworzaczek Leokadja (zd. Wagner) – KP 1924.06.15 R.19 nr137
Dyaków Walentyna – KP 1924.04.25 R.19 nr97
Dybalski Leon – KP 1924.07.06 R.19 nr154
Dybizbański Paweł – KP 1924.07.10 R.19 nr157
Dykiert Mieczysław – KP 1924.05.31 R.19 nr125
Dymek Jan – KP 1924.04.19 R.19 nr93, 1924.04.26 R.19 nr98
Dzięczkowska Anna (zd. Szóstak) – KP 1924.07.05 R.19 nr153
Dziurkiewicz Stanisław – KP 1924.02.22 R.19 nr44
Erenz Józefa – KP 1924.06.25 R.19 nr144
Fenrych Marek – KP 1924.08.14 R.19 nr187
Ferdinand Emil – KP 1924.07.19 R.19 nr165, 1924.07.20 R.19 nr166, 1924.07.23 R.19 nr168
Feuer Franciszka (zd. Pokrywska) – KP 1924.07.30 R.19 nr174
Fiebich Ignacy – KP 1924.04.12 R.19 nr87
Fiedler Franciszka (zd. Niklewicz) – KP 1924.03.01 R.19 nr51
Figa Marjan – KP 1924.05.18 R.19 nr115
Filipińska Marja (zd. Szczodrowska) – KP 1907.12.24 R.2 nr295
Firek Helena – KP 1924.02.05 R.19 nr29
Firlej Aleksy – KP 1924.03.02 R.19 nr52
Fischbach Wojciech – KP 1924.05.29 R.19 nr124
Fischbock Jan – KP 1924.05.13 R.19 nr110
Fiweger Edward – KP 1924.05.18 R.19 nr115
Flifier Jadwiga – KP 1907.12.28 R.2 nr297
Forycki Stanisław – KP 1924.07.29 R.19 nr173
Franciszkowa Hasińska Anna (zd. Różańska) – KP 1924.01.09 R.19 nr7
Frankiewicz Ludwik – KP 1924.03.20 R.19 nr67, 1924.03.21 R.19 nr68, 1924.03.22 R.19 nr69, 1924.03.29 R.19 nr75
Frankowska Michalina (zd. Siwińska) – KP 1924.09.05 R.19 nr205, 1924.09.09 R.19 nr208
Frankowska Zofia (zd. Sypniewska) – KP 1924.04.29 R.19 nr100, 1924.05.03 R.19 nr104
Frasunkiewicz Edmund – KP 1924.03.11 R.19 nr59
Freudenreich Henryk – KP 1924.07.24 R.19 nr169
Frost Otylja (zd. Rau) – KP 1924.08.31 R.19 nr201, 1924.09.03 R.19 nr203
Frydrychowicz Jan – KP 1924.06.13 R.19 nr135, 1924.06.22 R.19 nr142
Frydrychowicz Stefanja (zd. Łaszewska) – KP 1924.07.09 R.19 nr156
Fuchs Jan – KP 1924.09.27 R.19 nr224
Gabski Józef – KP 1924.02.20 R.19 nr42
Gadomska Amelja (zd. Puławska) – KP 1924.07.08 R.19 nr155
Gajewski Roman – KP 1924.09.17 R.19 nr215
Gajewski Stanisław – KP 1907.01.30 R.2 nr25
Garstecka Sabina (zd. Nowaczyk) – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Gawrońska Helena – KP 1924.04.09 R.19 nr84
Geisler Eugeniusz – KP 1924.07.19 R.19 nr165
Gendoll Heliodora – KP 1924.02.12 R.19 nr35
Giełda Antoni – KP 1924.07.17 R.19 nr163
Giera Jan – KP 1924.03.29 R.19 nr75
Glabisz Jadwiga (zd. Jachimowicz) – KP 1924.04.26 R.19 nr98
Glanc Marja (zd. Rozpłochowska) – KP 1924.07.24 R.19 nr169, 1924.07.25 R.19 nr170
Głębocka Aniela – KP 1906.10.28 R.1 nr34
Głębocki Józef – KP 1907.11.26 R.2 nr271
Głogowska Helena – KP 1924.09.03 R.19 nr203
Głogowski Stefan – KP 1924.09.16 R.19 nr214, 1924.09.21 R.19 nr219
Głoszkowski Stanisław – KP 1924.09.10 R.19 nr209
Głowińska Apolonia – KP 1907.08.11 R.2 nr183
Godurkiewicz Petronela (zd. Perzewska) – KP 1924.06.04 R.19 nr128
Gogolewski Franciszek – KP 1924.01.19 R.19 nr16, 1924.01.31 R.19 nr26
Goldmann Zygmunt – KP 1924.02.27 R.19 nr48
Golińska Marja (zd. Stefańska) – KP 1924.09.25 R.19 nr222
Golisch Emilja (zd. Fender) – KP 1924.02.13 R.19 nr36, 1924.02.16 R.19 nr39
Golska Joanna (zd. Piasecka) – KP 1907.05.05 R.2 nr104
Gołaś Józefa (zd. Żurowska) – KP 1924.02.17 R.19 nr40
Gonerowicz Józef – KP 1924.01.29 R.19 nr24
Gonia Jan – KP 1924.06.14 R.19 nr136, 1924.06.19 R.19 nr140
Gorgolewska Marja – KP 1924.07.02 R.19 nr150
Gorski Konstanty – KP 1924.06.03 R.19 nr127
Gorzankowa Rozalja (zd. Walter) – KP 1924.08.10 R.19 nr184
Goszczyński Ignacy – KP 1924.04.09 R.19 nr84, 1924.04.12 R.19 nr87
Górecki Antoni Władysław – KP 1924.04.20 R.19 nr94
Górecki Michał – KP 1907.04.30 R.2 nr99
Grabianczyna Helena (zd. Pułaska) – KP 1924.06.11 R.19 nr133
Grabowska Marja Kazimiera – KP 1924.04.02 R.19 nr78
Grabski Marjan – KP 1907.03.08 R.2 nr56
Grajek Władysław – KP 1924.02.01 R.19 nr27, 1924.02.02 R.19 nr28
Grajkowski Aleksander – KP 1924.07.27 R.19 nr172
Grajkowski Aleksander – KP 1924.07.30 R.19 nr174
Grocholska Teofila – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Grochowski Zygmunt – KP 1907.11.09 R.2 nr258, 1907.11.10 R.2 nr259
Grodzki Wawrzyniec – KP 1907.02.19 R.2 nr41
Gromadziński Władysław – KP 1907.04.14 R.2 nr86
Grossmann Franciszek – KP 1924.06.03 R.19 nr127
Grudzielski Jan – KP 1924.07.26 R.19 nr171
Grundmann Walther – KP 1924.02.13 R.19 nr36, 1924.02.17 R.19 nr40
Gruszczyńska Apolonja (zd. Gniatkowska) – KP 1924.09.30 R.19 nr226, 1924.10.03 R.19 nr229
Gryska Wojciech – KP 1924.01.13 R.19 nr11
Gryszczyńska Helena (zd. Lipińska) – KP 1924.04.26 R.19 nr98
Grzegorzewski Witalis – KP 1924.03.18 R.19 nr65
Grześkowska Marja (zd. Brojerska) – KP 1924.08.10 R.19 nr184, 1924.08.19 R.19 nr190
Gucman Jan Nepomucyn – KP 1924.04.26 R.19 nr98
Gudawska Marja (zd. Pękała) – KP 1924.01.31 R.19 nr26
Gutowska Honorata (zd. Szablewska) – KP 1924.09.19 R.19 nr217
Guzikowski Jan – KP 1924.02.27 R.19 nr48
Haase Anastazja (zd. Biedermann) – KP 1924.06.05 R.19 nr129
Hauser Michalina (zd. Berlrand) – KP 1924.06.05 R.19 nr129
Heckert Stefanja – KP 1924.09.24 R.19 nr221
Henclewski Kazimierz – KP 1924.06.15 R.19 nr137
Herbst Henryk – KP 1924.10.03 R.19 nr229
Herbst Walery – KP 1924.06.18 R.19 nr139
Hermanowicz Wacław – KP 1924.01.15 R.19 nr12
Hernes Florjan – KP 1924.02.13 R.19 nr36
Hoffmann Emilja (zd. Przybyłowicz) – KP 1924.05.31 R.19 nr125
Hoffmann Teofila – KP 1907.09.27 R.2 nr222
Hofmańska Józefa (zd. Ludwik) – KP 1924.03.16 R.19 nr64
Holland Władysława (zd. Tubiszewska) – KP 1924.09.16 R.19 nr214
Hołdowski Mikołaj – KP 1924.06.17 R.19 nr138
Horwath Apolinary – KP 1924.03.30 R.19 nr76
Hubert Edmund – KP 1924.07.09 R.19 nr156
Hübner Stefan – KP 1924.02.05 R.19 nr29, 1924.02.06 R.19 nr30, 1924.02.14 R.19 nr37
Hulewicz Katarzyna – KP 1907.03.09 R.2 nr57
H?lla Piotr – KP 1924.07.26 R.19 nr171
Hypkowa Rozalja (zd. Kuczborska) – KP 1924.06.22 R.19 nr142
Iłowiecki Walenty – KP 1924.06.12 R.19 nr134
Jackowski Tadeusz – KP 1924.05.27 R.19 nr122, 1924.05.28 R.19 nr123, 1924.05.31 R.19 nr125, 1924.06.01 R.19 nr126
Jagła Benon – KP 1924.09.28 R.19 nr225
Jagodziński Jan – KP 1924.03.21 R.19 nr68
Jakubczak Andrzej – KP 1924.09.30 R.19 nr226
Jakubowska Kornelia – KP 1907.01.20 R.2 nr17
Janasik Marja (zd. Poznańska) – KP 1924.06.29 R.19 nr148
Janaszewski Nepomucen – KP 1924.02.16 R.19 nr39, 1924.02.17 R.19 nr40, 1924.02.27 R.19 nr48
Janicka Eleonora (zd. Blasl) – KP 1924.03.05 R.19 nr54
Jankowiak Michał – KP 1924.07.25 R.19 nr170, 1924.07.27 R.19 nr172
Jankowska Władysława (zd. Beyer) – KP 1924.09.13 R.19 nr212
Jankowski Roman – KP 1924.08.22 R.19 nr193
Janta-Połczyńska Anna (zd. Wałdowska) – KP 1924.08.19 R.19 nr190
Jańdziński Stanisław – KP 1924.02.06 R.19 nr30
Jarochowska Helena (zd. Paliszewska) – KP 1924.08.06 R.19 nr180
Jarzembowska Marcjanna (zd. Konieczna) – KP 1924.06.01 R.19 nr126
Jasiak Józef – KP 1924.07.16 R.19 nr162
Jastrząbek Wincenty – KP 1924.09.05 R.19 nr205, 1924.09.06 R.19 nr206
Jastrzębiec-Dzierzgowski Teodor – KP 1924.04.09 R.19 nr84
Jastrzębiec-Jankowski Franciszek – KP 1924.04.19 R.19 nr93
Jastrzębiec-Ulatowski Tadeusz – KP 1924.08.29 R.19 nr199, 1924.09.04 R.19 nr204
Jastrzębski Bolesław – KP 1924.01.13 R.19 nr11
Jaszkowski Jan – KP 1924.02.10 R.19 nr34
Jaśkowiak Józef – KP 1924.08.07 R.19 nr181
Jaśkowska Franciszka (zd. Springer) – KP 1924.04.09 R.19 nr84
Jaworska Teofila (zd. Cembrowicz) – KP 1924.08.29 R.19 nr199
Jaworski Jan – KP 1924.08.10 R.19 nr184
Jaworski Sylwester – KP 1924.09.07 R.19 nr207
Jax Agnieszka – KP 1924.02.13 R.19 nr36
Jedzink Karolina – KP 1924.03.08 R.19 nr57
Jeleniewicz Stanisław – KP 1924.04.01 R.19 nr77
Jerszyński Stanisław – KP 1924.06.13 R.19 nr135, 1924.06.14 R.19 nr136
Jerzykowska Antoniowa – KP 1907.03.07 R.2 nr55
Jezierski Jan – KP 1924.02.15 R.19 nr38
Jędrzyński Apolinary – KP 1924.04.03 R.19 nr79
Jokch Antonina (zd. Markowska) – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Junghan Wacław – KP 1924.08.05 R.19 nr179
Juszczak Julianna (zd. Leuszner) – KP 1924.06.24 R.19 nr143
Kaczmarek Franciszek – KP 1924.01.30 R.19 nr25
Kaczmarek Franciszek – KP 1924.03.09 R.19 nr58
Kaczmarek Tekla (zd. Bigońska) – KP 1924.03.09 R.19 nr58
Kaiser Wawrzyniec – KP 1924.01.01 R.19 nr1
Kajewicz Mieczysław – KP 1924.08.27 R.19 nr197
Kalkstein Anna – KP 1924.08.31 R.19 nr201
Kałędkiewicz Józef – KP 1907.03.22 R.2 nr68
Kandulski Antoni – KP 1924.03.15 R.19 nr63
Kaniasty Marcin – KP 1906.12.16 R.1 nr73
Kaniecka Katarzyna (zd. Kluczyńska) – KP 1924.05.13 R.19 nr110
Kantecki Florjan – KP 1924.05.10 R.19 nr108
Kantecki Jan – KP 1907.05.01 R.2 nr100, 1907.05.11 R.2 nr107
Kapałczyńska Marja – KP 1924.02.05 R.19 nr29, 1924.02.06 R.19 nr30, 1924.02.10 R.19 nr34
Kapałczyński Teofil – KP 1924.03.09 R.19 nr58
Kapela Leokadja – KP 1924.06.06 R.19 nr130
Kapelski Konstanty – KP 1924.03.19 R.19 nr66
Karasiewicz Edmund – KP 1907.03.19 R.2 nr65
Karge Edward – KP 1924.02.15 R.19 nr38, 1924.02.19 R.19 nr41
Karlica Kazimierz – KP 1924.09.04 R.19 nr204
Karłowska Ofelja (zd. Zakrzewska) – KP 1924.01.11 R.19 nr9
Karpińska Stanisława (zd. Kłoniecka) – KP 1924.07.06 R.19 nr154, 1924.07.11 R.19 nr158
Kasior Wojciech – KP 1924.04.08 R.19 nr83
Kasprzak Alojzy – KP 1924.03.09 R.19 nr58
Kaszade Helena (zd. Rybacka) – KP 1924.08.03 R.19 nr178, 1924.08.05 R.19 nr179
Katerla Marja (zd. Chrzanowska) – KP 1924.03.02 R.19 nr52
Kaźmierczak Andrzej – KP 1924.07.30 R.19 nr174
Kaźmierski Józef – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Kerber Kazimierz – KP 1924.07.11 R.19 nr158, 1924.07.13 R.19 nr160
Kęszycka Julia (zd. Ponikiewska) – KP 1924.01.01 R.19 nr1, 1924.01.03 R.19 nr2
Kieliszówna Zofja – KP 1924.01.16 R.19 nr13
Kierpiec Jan – KP 1924.05.31 R.19 nr125
Kierski Stanisław – KP 1907.05.26 R.2 nr119
Kincel Wiesława – KP 1924.04.11 R.19 nr86
Klarowicz Karol – KP 1924.01.11 R.19 nr9
Klebecka Marja – KP 1924.03.15 R.19 nr63, 1924.03.21 R.19 nr68
Klemański Zygmunt – KP 1924.07.03 R.19 nr151
Klementowski Wacław – KP 1924.02.27 R.19 nr48, 1924.03.07 R.19 nr56
Klesse Augustyn – KP 1924.04.09 R.19 nr84
Klinkowski Ludwik – KP 1924.09.21 R.19 nr219, 1924.09.23 R.19 nr220, 1924.09.28 R.19 nr225
Kłaczyńska Elżbieta (zd. Pawlaczyk) – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Kłos Bogusław – KP 1924.07.31 R.19 nr175
Kłosiński Józef – KP 1924.02.05 R.19 nr29
Knak Wiktor – KP 1924.04.05 R.19 nr81
Knast Walenty – KP 1924.09.04 R.19 nr204, 1924.09.07 R.19 nr207
Knechtel Teofil – KP 1906.10.10 R.1 nr18
Knopiński Jerzy – KP 1924.02.06 R.19 nr30
Kobierzyński Franciszek – KP 1924.07.16 R.19 nr162, 1924.07.20 R.19 nr166
Kobylińska Marja – KP 1924.03.01 R.19 nr51, 1924.03.03 R.19 nr53
Kochańska Jadwiga (zd. Sawicka) – KP 1924.02.14 R.19 nr37
Koenig Bolesław – KP 1924.08.14 R.19 nr187, 1924.08.15 R.19 nr188
Kokotkiewicz Czesław – KP 1924.02.01 R.19 nr27
Kolesiński Feliks – KP 1924.09.05 R.19 nr205
Kołecki Edmund – KP 1924.05.08 R.19 nr107
Komierowski Roman – KP 1924.05.27 R.19 nr122
Komischke Władysław – KP 1924.02.28 R.19 nr49, 1924.03.08 R.19 nr57
Kompt Albin – KP 1907.03.02 R.2 nr51
Konieczny Michał – KP 1924.01.20 R.19 nr17
Kończak Wacław – KP 1924.02.27 R.19 nr48
Kończyna Gabryela (zd. Mielżyńska) – KP 1907.01.24 R.2 nr20
Kopczyńska Marjanna – KP 1924.09.17 R.19 nr215
Kopczyński Franciszek – KP 1924.08.26 R.19 nr196, 1924.08.29 R.19 nr199
Koppe Janina – KP 1907.04.17 R.2 nr88
Koppe Marja (zd. Michalska) – KP 1924.08.20 R.19 nr191
Koppe Witold – KP 1907.04.17 R.2 nr88
Korczak Julianna (zd. Szczurowska) – KP 1924.03.13 R.19 nr61, 1924.03.18 R.19 nr65
Kordylasińska Marja (zd. Kamińska) – KP 1924.08.13 R.19 nr186, 1924.08.17 R.19 nr189
Korek Walenty – KP 1924.02.06 R.19 nr30
Korytowska Klementyna (zd. Jarosz) – KP 1924.09.30 R.19 nr226
Korzeniowski Józef Conrad – KP 1924.08.06 R.19 nr180
Kosicki Adam – KP 1924.02.13 R.19 nr36, 1924.02.14 R.19 nr37, 1924.02.17 R.19 nr40
Kosidowski Antoni – KP 1924.05.25 R.19 nr121, 1924.05.27 R.19 nr122
Kosmowski Stanisław – KP 1907.09.15 R.2 nr212
Kostański Michał – KP 1924.09.16 R.19 nr214
Kostka Seweryna – KP 1907.01.01 R.2 nr1
Kostrzewska Janina – KP 1906.11.27 R.1 nr57
Kostrzewski Bolesław – KP 1924.06.17 R.19 nr138
Kostrzewski Stanisław – KP 1907.03.27 R.2 nr71
Koszewski Władysław – KP 1907.09.22 R.2 nr218
Kościelecka Franciszka – KP 1924.03.22 R.19 nr69
Kot Bolesław – KP 1924.01.01 R.19 nr1
Kotlińska Wiktorja (zd. Pilaczyńska) – KP 1924.03.30 R.19 nr76
Kowalczyk Maria (zd. Goździejewska) – KP 1924.04.30 R.19 nr101, 1924.05.06 R.19 nr105
Kowalik Kazimira (zd. Rożnowicz) – KP 1924.07.06 R.19 nr154
Kowalski Józef – KP 1924.04.05 R.19 nr81
Kowalski Ludwik – KP 1924.05.28 R.19 nr123, 1924.05.29 R.19 nr124
Kowalski Tomasz – KP 1924.03.06 R.19 nr55
Kowarsz Hugon – KP 1924.03.26 R.19 nr72
Kozielska Weronika (zd. Antoniewicz) – KP 1924.02.09 R.19 nr33
Kozłowicz Antoni – KP 1924.09.20 R.19 nr218
Kozłowska Urszula – KP 1924.07.30 R.19 nr174
Kozłowski Janusz – KP 1924.03.09 R.19 nr58
Kozłowski Kazimierz – KP 1924.09.23 R.19 nr220
Kozubski Jan – KP 1924.03.11 R.19 nr59
Koźlicka Janina (zd. Smukowska) – KP 1924.03.23 R.19 nr70
Koźlikowska Weronika (zd. Pajewska) – KP 1924.06.22 R.19 nr142
Krakowiak Józefa (zd. Napierała) – KP 1924.08.17 R.19 nr189
Kranz Antoni – KP 1907.12.13 R.2 nr286
Krauze Zygmunt – KP 1924.09.21 R.19 nr219, 1924.09.25 R.19 nr222
Krehl Leon – KP 1924.07.05 R.19 nr153, 1924.07.06 R.19 nr154
Kretschmer Leonard – KP 1924.04.15 R.19 nr89
Krojniak Marja (zd. Włodarczyk) – KP 1924.07.03 R.19 nr151
Krojniak Pelagja – KP 1924.08.20 R.19 nr191, 1924.08.26 R.19 nr196
Kronhelm Anna – KP 1924.06.05 R.19 nr129
Król Franciszek – KP 1924.02.23 R.19 nr45
Kruszka Ludwik – KP 1907.02.08 R.2 nr32
Krynicki Jerzy – KP 1924.08.26 R.19 nr196, 1924.08.28 R.19 nr198
Krysiak Franciszek Salezy – KP 1924.06.25 R.19 nr144, 1924.06.26 R.19 nr145
Kryszczyńska Antonina (zd. Gdaniec) – KP 1924.08.26 R.19 nr196
Kryśkiewicz Zofja – KP 1924.07.31 R.19 nr175
Krzewiński Stanisław – KP 1924.05.03 R.19 nr104
Krzyżanowska Stefanja – KP 1924.03.30 R.19 nr76
Kucharski Jan – KP 1924.08.08 R.19 nr182, 1924.08.12 R.19 nr185
Kucharski Stanisław – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Kuchnert Władysław – KP 1907.02.23 R.2 nr45
Kucner Leon – KP 1924.06.07 R.19 nr131
Kuczyński Ludwik – KP 1924.10.04 R.19 nr230
Kühn Franciszka (zd. Werchan) – KP 1924.03.05 R.19 nr54
Kuińska Salomea (zd. Piotrowska) – KP 1924.03.19 R.19 nr66
Kujawiński Stanisław – KP 1924.09.03 R.19 nr203
Kulesza Wanda – KP 1906.11.17 R.1 nr50
Kuligórski Michał – KP 1907.08.11 R.2 nr183
Kultys Zdzisław – KP 1924.03.11 R.19 nr59
Kuluszczyńska Domicela (zd. Błażejczyk) – KP 1924.06.01 R.19 nr126
Kunz Stefanja (zd. Ziętkowska) – KP 1924.06.08 R.19 nr132
Kusztelan Józef – KP 1907.01.05 R.2 nr4, 1907.01.06 R.2 nr5, 1907.01.12 R.2 nr10
Kuśnierska Władysława (zd. Formanowicz) – KP 1924.01.20 R.19 nr17
Kwapiszewski Alfons – KP 1924.06.18 R.19 nr139
Kwilecka Marja (zd. Mańkowska) – KP 1924.05.23 R.19 nr119
Kwilecki Adam – KP 1907.09.17 R.2 nr213
Kwilecki Stanisław – KP 1906.12.14 R.1 nr71
Lampe Aleksy – KP 1924.04.24 R.19 nr96
Langiewicz Jan – KP 1924.02.09 R.19 nr33
Laskowska Stanisława (zd. Andrzejak) – KP 1924.02.19 R.19 nr41, 1924.02.24 R.19 nr46
Laudowicz Stanisław – KP 1924.08.27 R.19 nr197
Leistler Ryta – KP 1924.03.09 R.19 nr58
Lejtgeber Jan – KP 1924.06.03 R.19 nr127
Lemoch Marjan – KP 1924.03.28 R.19 nr74
Lenartowski Antoni – KP 1924.07.05 R.19 nr153
Lesińska Helena (zd. Skrzypczak) – KP 1924.09.26 R.19 nr223
Leszczyc Waliszewska Marja (zd. Raszewska) – KP 1924.03.03 R.19 nr53
Leszczyc-Koszucka Stanisława (zd. Jankowska) – KP 1924.10.01 R.19 nr227
Leśniczak Janina – KP 1924.03.05 R.19 nr54, 1924.03.09 R.19 nr58
Leśniewska Franciszka (zd. Górecka) – KP 1924.01.06 R.19 nr5
Lewandowicz Lidia – KP 1924.01.27 R.19 nr23
Lewandowska Jadwiga – KP 1924.06.13 R.19 nr135, 1924.06.14 R.19 nr136
Lewandowska Marja (zd. Fromholz) – KP 1924.06.19 R.19 nr140
Lewandowski Czesław – KP 1924.03.01 R.19 nr2
Lewandowski Ignacy – KP 1924.08.20 R.19 nr191, 1924.08.23 R.19 nr194
Leyda Jan – KP 1924.09.07 R.19 nr207
Limańska Marja – KP 1924.08.15 R.19 nr188
Lisiecka Barbara (zd. Kolendowicz) – KP 1906.12.04 R.1 nr63
Lisiecka Helena (zd. Kandzior) – KP 1924.02.24 R.19 nr46
Lisiecka Jadwiga – KP 1924.09.23 R.19 nr220
Lorenz Władysław – KP 1924.01.15 R.19 nr12
Lubicz-Stojanowski Mieczysław – KP 1924.04.30 R.19 nr101, 1924.05.06 R.19 nr105, 1924.05.08 R.19 nr107
Luckner Alicja – KP 1924.07.05 R.19 nr153
Luziński Teodor – KP 1907.09.01 R.2 nr200, 1907.09.03 R.2 nr201, 1907.09.05 R.2 nr203
Lwicka Sabina (zd. Śpikowska) – KP 1924.06.21 R.19 nr141
Łebiński Władysław – KP 1907.10.10 R.2 nr233, 1907.10.11 R.2 nr234, 1907.10.13 R.2 nr236
Łowicka Kazimiera (zd. Nowak) – KP 1924.01.10 R.19 nr8
Łowicki Stanisław – KP 1924.07.15 R.19 nr161, 1924.07.19 R.19 nr165
Łożyńska Zofja (zd. Pałkowska) – KP 1924.07.03 R.19 nr151
Łukanowski Bolesław – KP 1924.06.22 R.19 nr142
Łukaszewska Michalina (zd. Bartoszewska) – KP 1924.01.31 R.19 nr26
Łukomska Emilja (zd. Niedźwiedzińska) – KP 1924.08.24 R.19 nr195
Łukomski Marjan – KP 1924.03.28 R.19 nr74
Łukowska Emilja – KP 1924.07.19 R.19 nr165
Łysy Michał – KP 1924.05.08 R.19 nr107
Machall Bronisława (zd. Michałowicz) – KP 1924.06.22 R.19 nr142
Maciejaszek Gabrjela (zd. Hoffmann) – KP 1924.06.21 R.19 nr141
Maciejewski Bolesław – KP 1924.01.16 R.19 nr13
Maciejewski Józef – KP 1907.02.13 R.2 nr36
Maciejewski Józef – KP 1924.09.20 R.19 nr218
Maciejewski Marjan – KP 1924.01.09 R.19 nr7
Maćkiewicz Jan – KP 1924.02.02 R.19 nr28
Mader Paulina (zd. Hoedt) – KP 1924.03.03 R.19 nr53
Magdziarz Walenty – KP 1924.07.15 R.19 nr161
Magnuszewicz Helena (zd. Gensler) – KP 1924.04.05 R.19 nr81
Magowska Felicja (zd. Panieńska) – KP 1924.02.07 R.19 nr31
Maik Henryk – KP 1924.02.23 R.19 nr45
Majcherek Stanisław – KP 1924.06.08 R.19 nr132
Majchrowicz Józef – KP 1924.06.22 R.19 nr142
Majchrowski Józef – KP 1924.07.11 R.19 nr158, 1924.07.13 R.19 nr160
Majer Karol – KP 1924.04.03 R.19 nr79
Majewski Władysław – KP 1924.05.21 R.19 nr117
Makowski Józef – KP 1924.02.17 R.19 nr40, 1924.02.22 R.19 nr44
Malinowa Marja (zd. Drwęska) – KP 1924.07.10 R.19 nr157, 1924.07.18 R.19 nr164
Maliński Franciszek – KP 1924.02.28 R.19 nr49
Maliński Wojciech – KP 1924.07.18 R.19 nr164
Małecka Magdalena – KP 1924.04.01 R.19 nr77
Małocha Władysław – KP 1924.07.17 R.19 nr163
Manicki Walenty – KP 1924.07.05 R.19 nr153
Manna Zbigniew – KP 1924.03.24 R.19 nr71
Mańkowski Alfons Zacharjasz – KP 1924.09.23 R.19 nr220, 1924.09.27 R.19 nr224
Marchlewski Bolesław – KP 1924.07.11 R.19 nr158, 1924.07.12 R.19 nr159
Marcinkowska Władysława (zd. Majewicz) – KP 1924.01.15 R.19 nr12
Marecki Stanisław – KP 1924.06.18 R.19 nr139
Margowski Klemens – KP 1924.08.12 R.19 nr185
Marro Maciej – KP 1924.09.28 R.19 nr225
Marten Izydor Wacław – KP 1907.11.16 R.2 nr264, 1907.11.17 R.2 nr265
Marzyński Ignacy – KP 1924.03.23 R.19 nr70, 1924.03.24 R.19 nr71
Maserak Józefa – KP 1924.07.27 R.19 nr172
Maszalski Michałowski Wincenty – KP 1924.01.11 R.19 nr9
Maślona Karol – KP 1924.09.13 R.19 nr212
Maternicka Pelagja (zd. Wąsowicz) – KP 1924.08.26 R.19 nr196
Matuszak Stanisław – KP 1924.03.08 R.19 nr57
Matuszewska Anna (zd. Apolinarska) – KP 1924.06.28 R.19 nr147
Matuszyński Teofil – KP 1924.04.15 R.19 nr89
Matysiak Jadwiga – KP 1924.05.13 R.19 nr110, 1924.05.17 R.19 nr114
Mazgaj Jan – KP 1924.05.27 R.19 nr122
Mazur Zbigniew – KP 1924.03.23 R.19 nr70
Meckelburg Julianna – KP 1924.08.19 R.19 nr190
Mędlewski Wiktor – KP 1924.03.27 R.19 nr73, 1924.03.28 R.19 nr74
Michalak Franciszek – KP 1924.05.25 R.19 nr121
Michalska Stanisława – KP 1924.04.08 R.19 nr83
Michalski Czesław – KP 1924.04.12 R.19 nr87
Michalski Stanisław – KP 1924.01.10 R.19 nr8
Michałowska Julia – KP 1924.03.19 R.19 nr66
Miczuga Marcin – KP 1924.05.25 R.19 nr121
Mieczkowski Józef – KP 1907.04.09 R.2 nr81
Mielcarek Marcin – KP 1924.09.12 R.19 nr211, 1924.09.13 R.19 nr212
Mielżyńska Janowa Anna (zd. Kwilecka) – KP 1924.04.15 R.19 nr89
Mielżyński Władysław – KP 1907.01.20 R.2 nr17
Mikołajczak Jan – KP 1924.06.05 R.19 nr129, 1924.06.06 R.19 nr130
Mitulska Martyna (zd. Grenikowska) – KP 1924.07.22 R.19 nr167
Mizgajska Weronika (zd. Lewandowska) – KP 1924.04.17 R.19 nr91
Mizgajski Tadeusz – KP 1924.04.11 R.19 nr86, 1924.04.15 R.19 nr89
Mleczak Jadwiga – KP 1924.09.21 R.19 nr219
Mniszewski Maksymilian – KP 1906.09.21 R.1 nr2
Modlińska Marja – KP 1924.02.22 R.19 nr44
Modzelewska Amelja – KP 1924.07.20 R.19 nr166
Molik Jadwiga (zd. Bielawska) – KP 1924.05.11 R.19 nr109
Moller Franciszek – KP 1924.05.25 R.19 nr121
Morawska Leokadja – KP 1924.01.30 R.19 nr25
Morkowski Czesław – KP 1924.09.12 R.19 nr211, 1924.09.13 R.19 nr212
Morzyński Władysław – KP 1924.02.01 R.19 nr27
Mossor Stefan – KP 1924.05.14 R.19 nr111, 1924.05.16 R.19 nr113, 1924.05.25 R.19 nr121
Motty Jan – KP 1924.04.05 R.19 nr81, 1924.04.06 R.19 nr82, 1924.04.09 R.19 nr84
Mowins Elżbieta (zd. Bąkiewicz) – KP 1924.03.08 R.19 nr57
Mowius Elżbieta (zd. Rączkiewicz) – KP 1924.03.09 R.19 nr58
Mroczkiewicz Nepomucena (zd. Garsik) – KP 1907.09.01 R.2 nr200
Mumot Antoni – KP 1924.08.12 R.19 nr185
Musiał Marcin – KP 1924.05.20 R.19 nr116
Musiał Wincenty – KP 1924.01.30 R.19 nr25
Musidłowska Marja (zd. Kozłowska) – KP 1924.05.28 R.19 nr123, 1924.05.29 R.19 nr124, 1924.06.05 R.19 nr129, 1924.06.07 R.19 nr131
Muszyńska Kazimiera (zd. Rebkowska) – KP 1924.05.17 R.19 nr114
Muth Małgorzata – KP 1924.08.15 R.19 nr188
Nałęcz-Wardęski Wojciech – KP 1924.06.06 R.19 nr130
Namysł Adam – KP 1924.07.08 R.19 nr155
Namysłowski Szymon – KP 1924.06.22 R.19 nr142
Napieralski Robert – KP 1924.03.29 R.19 nr75 1924.03.30 R.19 nr76
Nawrocki Leszek – KP 1907.09.25 R.2 nr220
Nawrocki Maksymiljan – KP 1924.07.27 R.19 nr172
Neyman Wacław – KP 1924.09.30 R.19 nr226
Niedzielewska Albertyna (zd. Freudenreich) – KP 1924.05.06 R.19 nr105, 1924.05.11 R.19 nr109
Niedźwiedziński Jan – KP 1924.06.15 R.19 nr137
Niegolewski Kazimierz – KP 1924.01.06 R.19 nr5
Niesiołowska Helena (zd. Schmidt) – KP 1924.06.11 R.19 nr133
Niestrawski Leon – KP 1924.01.06 R.19 nr5, 1924.01.23 R.19 nr19
Niewitecka Rozalja (zd. Malak) – KP 1924.06.19 R.19 nr140
Niewitecki Telesfor – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Niziołek Marja (zd. Zawada) – KP 1924.09.25 R.19 nr222
Nowacka Kzaimiera – KP 1924.05.18 R.19 nr115
Nowak Anna (zd. Czepczyńska) – KP 1924.06.08 R.19 nr132
Nowak Bronisława (zd. Ruda) – KP 1924.01.06 R.19 nr5, 1924.01.08 R.19 nr6
Nowak Katarzyna (zd. Górna) – KP 1924.02.17 R.19 nr40
Nowak Stefan – KP 1924.01.18 R.19 nr15
Nowakowski Nestor – KP 1924.05.13 R.19 nr110, 1924.05.14 R.19 nr111
Nowicka Kunegunda (zd. Paul) – KP 1924.04.08 R.19 nr83
Nowicki Jan – KP 1907.05.15 R.2 nr110
Nowicki Wacław – KP 1907.02.17 R.2 nr40
Nowina-Przysiecki Stanisław – KP 1924.05.02 R.19 nr103
Oberfeld Kazimierz – KP 1924.05.07 R.19 nr106
Oborski Kazimierz – KP 1924.02.21 R.19 nr43
Oesterreich Ehrenfried – KP 1924.01.30 R.19 nr25
Ogiński Czesław – KP 1924.04.01 R.19 nr77
Oklulicz Antonina (zd. Suchorzewska) – KP 1907.05.12 R.2 nr108
Okoniewski Franciszek – KP 1924.06.24 R.19 nr143
Olszak Jan – KP 1924.05.02 R.19 nr103, 1924.05.07 R.19 nr106
Opitz Gustaw – KP 1924.05.23 R.19 nr119
Optołowicz Karol – KP 1924.02.02 R.19 nr28
Orcholska Helena (zd. Bulczyńska) – KP 1924.04.04 R.19 nr80
Orchowski Edmund – KP 1924.04.04 R.19 nr80, 1924.04.11 R.19 nr86
Orzechowski Stanisław – KP 1924.08.23 R.19 nr194
Osmólska Cecylja (zd. Chmielewska) – KP 1924.08.30 R.19 nr200
Osmólska Hanna Marja – KP 1924.09.12 R.19 nr211
Ostrowska Julia (zd. Mańkowska) – KP 1907.02.24 R.2 nr46, 1907.03.03 R.2 nr52
Ostrowski Wincenty – KP 1924.01.09 R.19 nr7
Otwinowski Stanisław – KP 1924.07.25 R.19 nr170
Owczarczak Michał – KP 1924.04.05 R.19 nr81
Owczarski Jan – KP 1924.07.09 R.19 nr156
Owczarzak Marja (zd. Markiewicz) – KP 1924.08.12 R.19 nr185, 1924.08.17 R.19 nr189
Owczarzak Michał – KP 1924.03.12 R.19 nr60
Owsianna Balbina (zd. Zgaińska) – KP 1924.06.04 R.19 nr128
Ozdowski Stanisław – KP 1924.01.08 R.19 nr6, 1924.01.16 R.19 nr13
Ożegowski Andrzej – KP 1924.07.18 R.19 nr164, 1924.07.23 R.19 nr168, 1924.07.27 R.19 nr172
Pacewicz Julja (zd. Miller) – KP 1924.06.12 R.19 nr134
Palacz Małgorzata (zd. Blumreder) – KP 1924.06.21 R.19 nr141, 1924.06.26 R.19 nr145
Paliszewska Helena (zd. Dembińska) – KP 1924.03.19 R.19 nr66
Pałkowska Marja (zd. Kokorniak) – KP 1924.02.14 R.19 nr37
Pałkowski Wiktor – KP 1924.07.18 R.19 nr164
Panek Stanisław – KP 1924.03.13 R.19 nr61
Panewicz Anna – KP 1924.01.20 R.19 nr17
Pankau Teodozja (zd. Koblińska) – KP 1924.04.23 R.19 nr95
Paprzycki Bolesław – KP 1924.09.30 R.19 nr226
Paprzycki Władysław – KP 1924.07.11 R.19 nr158, 1924.07.13 R.19 nr160
Parzybok Jan – KP 1924.05.18 R.19 nr115, 1924.05.22 R.19 nr118
Paszewska Rozalja (zd. Galon) – KP 1907.06.08 R.2 nr129
Paszkie Karol – KP 1924.05.10 R.19 nr108
Paterska Pelagja (zd. Nowacka) – KP 1924.06.15 R.19 nr137
Pawlak Magdalena – KP 1924.03.02 R.19 nr52
Pawlak Stanisław – KP 1924.01.27 R.19 nr23
Pawlica Bronisław – KP 1924.07.04 R.19 nr152
Pawłowska Ludwika (zd. Marczewska) – KP 1924.07.11 R.19 nr158
Pawłowska Marja (zd. Stanowicka) – KP 1924.07.22 R.19 nr167
Pągowska Marja (zd. Buchowska) – KP 1924.03.07 R.19 nr56
Pągowski Witold – KP 1907.01.17 R.2 nr14
Piasecka Leokadja (zd. Klein) – KP 1924.02.19 R.19 nr41
Piasecka Zofia (zd. Poraj-Biernacka) – KP 1924.08.19 R.19 nr190
Pieprzyk Franciszka – KP 1924.03.15 R.19 nr63
Pierzyńska Rozalja (zd. Wikarska) – KP 1924.09.11 R.19 nr210
Pietruszyńska Małgorzata – KP 1924.08.10 R.19 nr184, 1924.08.15 R.19 nr188
Plackowska Katarzyna (zd. Ratajczak) – KP 1924.09.23 R.19 nr220
Plojdówna Witosawa – KP 1924.06.03 R.19 nr127
Płotkowiakowa Marja (zd. Nowak) – KP 1924.01.01 R.19 nr1
Pobóg Trzciński Damazy – KP 1907.04.06 R.2 nr79
Pobóg-Prusinowski Czesław – KP 1924.04.05 R.19 nr81, 1924.04.06 R.19 nr82
Pobug Staniszewski Marcin – KP 1924.02.23 R.19 nr45
Pokorski Teodor – KP 1906.11.17 R.1 nr50, 1906.11.17 R.1 nr51
Pokrywkowa Katarzyna (zd. Nowakowska) – KP 1924.01.20 R.19 nr17
Polcyn Jan – KP 1924.05.29 R.19 nr124
Polewicz Antoni – KP 1924.04.30 R.19 nr101
Połczyńska Klementyna – KP 1924.08.05 R.19 nr179
Poniecki Marjan – KP 1924.09.23 R.19 nr220
Popławska Stanisława – KP 1924.10.01 R.19 nr227
Popławska Walerja (zd. Perzyńska) – KP 1924.01.31 R.19 nr26, 1924.04.13 R.19 nr88
Popławski Stanisław – KP 1924.04.02 R.19 nr78
Porankiewicz Franciszek – KP 1924.08.02 R.19 nr177
Porankiewicz Stanisław – KP 1924.05.07 R.19 nr106
Porawski Telesfor – KP 1924.01.12 R.19 nr10
Posadzówna Marja – KP 1924.07.25 R.19 nr170
Posieczkowa Agnieszka (zd. Michalska) – KP 1924.06.25 R.19 nr144
Posłuszny Antoni – KP 1924.08.02 R.19 nr177, 1924.08.03 R.19 nr178, 1924.08.05 R.19 nr179
Potulicka Ofelja (zd. Skórzewska) – KP 1906.11.23 R.1 nr54
Pracki Romuald – KP 1924.04.17 R.19 nr91
Prądzyńska Józefa – KP 1924.06.04 R.19 nr128
Prymka Andrzej – KP 1924.09.26 R.19 nr223
Przepierzyński Henryk – KP 1924.01.10 R.19 nr8
Przyborska Maryla – KP 1924.02.26 R.19 nr47
Przybylski Jan – KP 1924.04.04 R.19 nr80
Przybylski Jan – KP 1924.04.10 R.19 nr85
Przybylski Józef Leon – KP 1924.02.16 R.19 nr39, 1924.02.17 R.19 nr40
Przybyłowicz Julian – KP 1924.03.03 R.19 nr53
Przytarska Felicja – KP 1924.06.11 R.19 nr133
Psarska Zofja (zd. Plucińska) – KP 1907.09.13 R.2 nr210
Psuja Walenty – KP 1924.08.08 R.19 nr182
Pukacka Marianna (zd. Krużyńska) – KP 1924.02.10 R.19 nr34
Pyszkowski Michał – KP 1924.06.11 R.19 nr133, 1924.06.13 R.19 nr135
Rachfał Irena (zd. Wachner) – KP 1924.01.24 R.19 nr20, 1924.01.25 R.19 nr21
Raczkowski Józef – KP 1924.02.27 R.19 nr48
Radkiewicz Teofil – KP 1907.10.03 R.2 nr227
Radomski Antoni – KP 1924.01.09 R.19 nr7, 1924.01.10 R.19 nr8, 1924.01.19 R.19 nr16
Radońska Mikołajowa (zd. Janiszewska) – KP 1906.12.01 R.1 nr61
Rajewicz Tomasz – KP 1924.05.16 R.19 nr113
Rakowska Francisza – KP 1924.04.08 R.19 nr83
Rakowski Teodor – KP 1907.09.14 R.2 nr211
Rakowski Wacław – KP 1907.11.10 R.2 nr259
Raszewska Gertruda (zd. Chrzanowska) – KP 1924.09.26 R.19 nr223
Raszewski Czesław – KP 1924.03.13 R.19 nr61
Ratajczak Marja (zd. Szynk) – KP 1924.03.26 R.19 nr72
Redmer Franciszek Ksawery – KP 1924.06.21 R.19 nr141
Reichel Agnieszka (zd. Strzyżyńska) – KP 1924.08.26 R.19 nr196
Reichel Brunon Wojciech – KP 1924.07.09 R.19 nr156, 1924.07.10 R.19 nr157, 1924.07.13 R.19 nr160
Relewicz Anna – KP 1924.09.27 R.19 nr224
Reszewski Czesław – KP 1924.03.11 R.19 nr59
Reyman Anna (zd. Wodarz) – KP 1924.01.22 R.19 nr18
Rękosiewicz Franciszka – KP 1924.07.06 R.19 nr154
Robak Leszek Dobrosław – KP 1924.05.24 R.19 nr120
Roesler Helena (zd. Danecka) – KP 1924.01.11 R.19 nr9
Rogowska Julja – KP 1924.08.31 R.19 nr201
Rogowski Feliks – KP 1924.05.08 R.19 nr107
Rogozia Franciszek – KP 1924.03.22 R.19 nr69, 1924.03.23 R.19 nr70
Rojda Piotr – KP 1924.05.10 R.19 nr108
Rolewska Katarzyna (zd. Wawrzyniak) – KP 1924.05.27 R.19 nr122
Rontz Katarzyna – KP 1924.09.06 R.19 nr206
Rosochowicz Karol – KP 1907.12.03 R.2 nr277
Rostafińska Stefanja (zd. Pobóg-Mazurkiewicz) – KP 1924.08.05 R.19 nr179
Rozpłochowski Jan – KP 1924.02.28 R.19 nr49
Różański Kazimierz – KP 1907.03.08 R.2 nr56
Różański Ludwik – KP 1924.09.07 R.19 nr207
Rudowska Katarzyna – KP 1907.09.26 R.2 nr221
Rura Antonina (zd. Kudlińska) – KP 1924.09.20 R.19 nr218
Rutkowska Aniela – KP 1924.04.03 R.19 nr79
Rutkowska Marja (zd. Oborska) – KP 1907.01.29 R.2 nr24, 1907.02.02 R.2 nr28
Rybacka Anna (zd. Zborowska) – KP 1924.04.09 R.19 nr84
Rybacka-Kaszade Helena – KP 1924.08.07 R.19 nr181
Rychlewska Paulina (zd. Górecka) – KP 1924.01.17 R.19 nr14
Rzepecki Zbigniew – KP 1907.04.23 R.2 nr93, 1907.04.25 R.2 nr95
Rzeszódko Stanisław – KP 1924.08.05 R.19 nr179, 1924.08.15 R.19 nr188
Rzeźniak Anna (zd. Pawłowska) – KP 1924.05.13 R.19 nr110
Sabiniewicz Irena – KP 1924.02.06 R.19 nr30
Sadowska Antonina (zd. Eckert) – KP 1924.02.27 R.19 nr48
Salkowska Stanisława (zd. Kielczewska) – KP 1924.08.30 R.19 nr200
Samberger Robert – KP 1907.11.10 R.2 nr259, 1907.11.16 R.2 nr264
Sas Jaworski Walery – KP 1924.07.20 R.19 nr166
Sawicka Marja – KP 1924.03.11 R.19 nr59
Schmidt Andrzej – KP 1924.01.01 R.19 nr1
Schmidt Franiszek – KP 1924.03.15 R.19 nr63
Schneider Emil – KP 1907.08.17 R.2 nr187, 1907.08.18 R.2 nr188, 1907.08.23 R.2 nr192
Scholz Stanisław – KP 1924.02.24 R.19 nr46
Schulz Feliks – KP 1924.09.30 R.19 nr226
Schulz Jan – KP 1924.09.23 R.19 nr220
Schwengler Władysław – KP 1924.04.15 R.19 nr89
Sczaniecki Kazimierz – KP 1906.11.27 R.1 nr57
Sczaniecki Kazimierz – KP 1907.11.22 R.2 nr268
Senff Katarzyna – KP 1924.08.14 R.19 nr187
Seydlitz Władysław – KP 1907.01.03 R.2 nr2
Sęp-Szarzyński Zbigniew – KP 1924.01.18 R.19 nr15
Siejak Korneljusz – KP 1924.09.16 R.19 nr214
Sielcz-Fetkowicz Marja (zd. Kamińska) – KP 1924.04.04 R.19 nr80
Siemiątkowska Zofja – KP 1924.08.03 R.19 nr178
Siemiątkowska Zofja – KP 1924.08.28 R.19 nr198
Siemiątkowski Kazimierz – KP 1924.09.14 R.19 nr213, 1924.09.16 R.19 nr214
Sieniawski Zygmunt – KP 1924.04.20 R.19 nr94, 1924.04.24 R.19 nr96
Sikora Jan – KP 1924.01.29 R.19 nr24
Sikorska Jadwiga (zd. Nowak) – KP 1924.06.22 R.19 nr142
Sikorski Franciszek – KP 1924.03.14 R.19 nr62
Sikorski Łucjan – KP 1907.03.09 R.2 nr57
Simon Leonard – KP 1924.05.08 R.19 nr107, 1924.06.12 R.19 nr134
Simon Teodor – KP 1924.02.10 R.19 nr34
Simoni Stanisław – KP 1924.03.09 R.19 nr58, 1924.03.11 R.19 nr59
Siuchnińska Józefa (zd. Stypczyńska) – KP 1924.01.06 R.19 nr5
Siuchniński Edmund – KP 1924.03.01 R.19 nr2
Skalska Helena (zd. Pawlicka) – KP 1924.02.12 R.19 nr35
Skalska Stefanja Zofja (zd. Kiernicka) – KP 1924.02.10 R.19 nr34
Skoracka Antonina (zd. Gozdecka) – KP 1924.04.20 R.19 nr94
Skotnicka Felicja – KP 1924.02.10 R.19 nr34
Skrzypczak Joanna (zd. Kr?ger) – KP 1924.04.23 R.19 nr95, 1924.05.03 R.19 nr104
Sławińska Pelagja (zd. Probańska) – KP 1924.09.17 R.19 nr215
Sławińska Seweryn – KP 1924.09.28 R.19 nr225
Smoczyńska Prakseda – KP 1924.03.02 R.19 nr52
Smoczyński Feliks – KP 1924.03.08 R.19 nr57, 1924.03.09 R.19 nr58, 1924.03.13 R.19 nr61
Smolarkiewicz Gabryela – KP 1924.08.26 R.19 nr196
Sobczyńska Stefanja (zd. Kosicka) – KP 1924.10.01 R.19 nr227
Sobecka Kazimiera – KP 1924.02.23 R.19 nr45
Sobecka Pelagia (zd. Preisler) – KP 1906.10.12 R.1 nr20
Sobecki Józef – KP 1907.06.13 R.2 nr133
Sobecki Józef Mieczysław – KP 1906.10.12 R.1 nr20
Sobieraj Antoni – KP 1924.07.08 R.19 nr155, 1924.07.18 R.19 nr164
Sobierajska Magdalena – KP 1924.01.25 R.19 nr21
Sobkiewicz Leon – KP 1924.02.09 R.19 nr33, 1924.04.08 R.19 nr83
Sobliewicz Leon – KP 1924.02.17 R.19 nr40
Sobocka Helena (zd. Zülsdorff) – KP 1924.03.27 R.19 nr73
Sobocka Teresa – KP 1924.08.09 R.19 nr183, 1924.08.13 R.19 nr186
Sokolnicka Joanna – KP 1924.03.06 R.19 nr55
Sokolnicki Bartłomiej – KP 1924.04.01 R.19 nr77
Sołecka Balbina (zd. Banach) – KP 1924.05.24 R.19 nr120
Sołtysiak Józef – KP 1924.01.15 R.19 nr12
Sołtysińska Franciszka (zd. Skalska) – KP 1924.02.17 R.19 nr40
Sombrowska Stanisława (zd. Brodowska) – KP 1924.01.01 R.19 nr1
Soszyński Stefan – KP 1924.03.12 R.19 nr60
Spielvoglow Marja (zd. Dzienicka) – KP 1924.04.06 R.19 nr82
Spychałowicz Antoni – KP 1924.06.29 R.19 nr148
Stablewski Florian – KP 1906.11.27 R.1 nr57
Stachowiak Tomasz – KP 1924.01.18 R.19 nr15
Stachowska Eufrozyna (zd. Sławczyńska) – KP 1907.06.22 R.2 nr141
Stalińska Zofja (zd. Bończyk) – KP 1924.01.29 R.19 nr24
Staniszewski Józef – KP 1924.06.11 R.19 nr133
Stark Antoni – KP 1907.04.09 R.2 nr81
Stark Serwacy – KP 1924.09.26 R.19 nr223
Starka Antonina – KP 1924.05.16 R.19 nr113
Stasińska Helena – KP 1907.04.11 R.2 nr83
Stawowy Andrzej – KP 1924.02.24 R.19 nr46
Stawska Anna (zd. Goleniewicz) – KP 1924.07.24 R.19 nr169
Stefaniak Andrzej – KP 1924.02.28 R.19 nr49
Stefański Kazimierz – KP 1924.01.10 R.19 nr8
Stefański Roman – KP 1924.01.15 R.19 nr12
Steinmetz Aniela (zd. Kałuba) – KP 1924.01.23 R.19 nr19
Stelmachowska Krystyna – KP 1924.07.30 R.19 nr174
Stepanek Apolonija (zd. Grabowska) – KP 1924.02.14 R.19 nr37
Stęczniewski Jarosław – KP 1924.06.11 R.19 nr133
Stęszewski Jan – KP 1924.09.21 R.19 nr219
Stock Ryszard – KP 1924.04.05 R.19 nr81, 1924.04.13 R.19 nr88
Stoiński Franciszek – KP 1924.07.29 R.19 nr173, 1924.08.01 R.19 nr176
Strojna Kazimiera – KP 1924.02.28 R.19 nr49
Strzyżowska Zofja (zd. Sztyler) – KP 1924.09.03 R.19 nr203, 1924.09.07 R.19 nr207
Styczyński Tadeusz – KP 1924.08.01 R.19 nr176
Styrlowa Marja (zd. Pobug Rutkowska) – KP 1924.01.24 R.19 nr20
Sucharski Jan – KP 1907.12.07 R.2 nr281
Suchorzewski Antoni – KP 1907.03.03 R.2 nr52
Sułkowska Marja Księżna Augustowa (zd. hr. Mycielska) – KP 1906.09.28 R.1 nr8
Sumińska Julja (zd. Borzewska) – KP 1924.10.04 R.19 nr230
Suszycka Wanda (zd. Gmerek) – KP 1924.09.17 R.19 nr215
Swoboda-Jeniszewski Franciszek – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Sylwa Małgorzata – KP 1924.08.28 R.19 nr198
Szczaniecki Kazimierz – KP 1906.12.13 R.1 nr70
Szczygielska Jadwiga (zd. Zarembowicz) – KP 1924.04.06 R.19 nr82
Szewczyńska Marja (zd. Boczkiewicz) – KP 1924.05.01 R.19 nr102
Szłapka Czesław – KP 1924.09.07 R.19 nr207
Szmyt Janina (zd. Kopeć) – KP 1924.02.19 R.19 nr41, 1924.02.24 R.19 nr46
Szmyt Józef – KP 1907.12.28 R.2 nr297, 1907.12.29 R.2 nr298
Szmyt Teofila – KP 1924.02.09 R.19 nr33, 1924.02.10 R.19 nr34
Szpet Wiktoria (zd. Glum) – KP 1924.03.24 R.19 nr71
Szpingier Stanisława (zd. Bieczyńska) – KP 1924.03.24 R.19 nr71, 1924.03.26 R.19 nr72, 1924.03.30 R.19 nr76
Szpotańska Ludwika (zd. Zwierska) – KP 1924.07.05 R.19 nr153
Szrama Andrzej – KP 1924.06.29 R.19 nr148
Szulc Maksymilian – KP 1924.06.05 R.19 nr129
Szulc Stanisław – KP 1924.02.26 R.19 nr47
Szulczewski Jan – KP 1924.08.08 R.19 nr182
Szułczyńska Pelagia (zd. Fojtowicz) – KP 1924.04.09 R.19 nr84
Szuman Władysław – KP 1924.02.27 R.19 nr48
Szwamberska Helena – KP 1924.07.29 R.19 nr173
Szwedzińska Nepomucena (zd. Kliszczyńska) – KP 1924.03.03 R.19 nr53
Szylling Arnold – KP 1924.09.14 R.19 nr213
Szymański Jan – KP 1924.07.10 R.19 nr157
Szymczak Andrzej – KP 1924.06.11 R.19 nr133
Szymczak Helena – KP 1924.04.04 R.19 nr80
Szymoniak Maksymiljan – KP 1924.04.12 R.19 nr87
Szyperska Antonina (zd. Kulska) – KP 1924.03.24 R.19 nr71
Ślążyk Aniela (zd. Grodzka) – KP 1924.02.14 R.19 nr37
Ślepowron Górski Walery – KP 1924.03.16 R.19 nr64
Ślósarczyk Franciszek – KP 1924.07.01 R.19 nr149, 1924.07.06 R.19 nr154
Ślósarczyk Roman – KP 1924.07.20 R.19 nr166
Śmielecki Leon – KP 1924.06.13 R.19 nr135, 1924.06.17 R.19 nr138
Śreniawa Rejer Władysław – KP 1924.04.25 R.19 nr97
Świątkowski Antoni – KP 1924.06.22 R.19 nr142
Świderska Franciszka – KP 1924.08.19 R.19 nr190
Świderski Eugeniusz – KP 1907.12.22 R.2 nr294, 1907.12.24 R.2 nr295
Świerkowska Helena (zd. Maciejewska) – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Świetlik Wanda (zd. Gólczewska) – KP 1907.05.25 R.2 nr118
Święcicki Antoni – KP 1907.01.03 R.2 nr2
Świnarski Tadeusz – KP 1924.01.01 R.19 nr1
Tabert Konstanty – KP 1924.07.26 R.19 nr171
Tanaś Halina – KP 1924.09.05 R.19 nr205
Tank Kazimiera – KP 1924.03.23 R.19 nr70, 1924.04.04 R.19 nr80
Tarnawa-Radkiewicz Ignacy – KP 1924.03.24 R.19 nr71, 1924.03.26 R.19 nr72
Tarnowski Stanisław Jan – KP 1924.01.08 R.19 nr6, 1924.01.19 R.19 nr16
Teska Zofja – KP 1907.01.19 R.2 nr16, 1907.01.23 R.2 nr19
Thomas Helena (zd. Moderska) – KP 1924.01.24 R.19 nr20
Thomas Zofja (zd. Paluch) – KP 1924.08.03 R.19 nr178
Tomalak Aniela – KP 1924.07.30 R.19 nr174
Tomalik Emilja (zd. Wagner) – KP 1924.03.26 R.19 nr72
Tomaszewska Helena – KP 1924.06.15 R.19 nr137, 1924.06.17 R.19 nr138, 1924.06.18 R.19 nr139
Tomaszewski Adam – KP 1924.07.04 R.19 nr152, 1924.07.05 R.19 nr153, 1924.07.12 R.19 nr159
Tomaszewski Anzelm – KP 1924.04.20 R.19 nr94
Tomaszewski Jan – KP 1924.08.07 R.19 nr181, 1924.08.08 R.19 nr182
Tomaszewski Jan – KP 1924.08.28 R.19 nr198
Tomborski Władysław – KP 1924.02.17 R.19 nr40
Trawiński Franciszek – KP 1907.01.16 R.2 nr13
Trąbczyński Maksymiljan – KP 1924.04.06 R.19 nr82
Tritt Józef – KP 1924.03.01 R.19 nr51
Trojakowska Marja Magdalena (zd. Hansz) – KP 1924.01.29 R.19 nr24
Tryniak Wanda Krystyna – KP 1924.04.19 R.19 nr93
Trzciński Władysław – KP 1924.06.29 R.19 nr148
Tuchołk Stefania (zd. Zaleska) – KP 1924.03.06 R.19 nr55
Tuliszkowa Apolonja (zd. Czajsner) – KP 1924.07.11 R.19 nr158
Tułodziecka Józefa (zd. Grosman) – KP 1924.05.15 R.19 nr112
Tułodziecka Zofja – KP 1924.01.10 R.19 nr8, 1924.01.11 R.19 nr9, 1924.01.22 R.19 nr18
Tułodziecki Mariusz – KP 1924.02.28 R.19 nr49
Twardowski Teodor – KP 1924.08.17 R.19 nr189, 1924.08.19 R.19 nr190
Tybiszewski Jan – KP 1924.02.13 R.19 nr36
Ulatowski Saturnin – KP 1924.08.02 R.19 nr177
Urbanowicz Walerja (zd. Biniewska) – KP 1924.06.26 R.19 nr145, 1924.07.01 R.19 nr149
Urbański Kazimierz – KP 1924.09.04 R.19 nr204
Urbański Wincenty – KP 1924.03.09 R.19 nr58
Veit Marja Felicja – KP 1907.11.12 R.2 nr260
Voelkel Janusz – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Volkmer Augustyna – KP 1924.05.06 R.19 nr105
Wagner Cecylia (zd. Kałek) – KP 1924.03.19 R.19 nr66
Walczak Filip Jakób – KP 1924.05.31 R.19 nr125
Walczak Stanisław – KP 1924.03.26 R.19 nr72, 1924.04.03 R.19 nr79
Waligórski Michał – KP 1924.05.11 R.19 nr109
Walilewski Ludwik – KP 1924.09.09 R.19 nr208
Walkowiak Leon – KP 1924.08.20 R.19 nr191
Walkowski Józef – KP 1907.03.31 R.2 nr75
Walter Józef – KP 1924.01.13 R.19 nr11
Walterbach Piotr – KP 1907.02.24 R.2 nr46, 1907.03.03 R.2 nr52
Wasielewski Łucjusz – KP 1924.08.26 R.19 nr196
Wawrzyniak Konstancja (zd. Meyz) – KP 1924.05.21 R.19 nr117
Wawrzyniak Krystyna – KP 1924.06.22 R.19 nr142
Wejchman Władysław – KP 1907.01.19 R.2 nr16
Wekwert Kazimiera – KP 1924.03.08 R.19 nr57
Wellnitz Stanisław – KP 1924.08.24 R.19 nr195
Werling Emilia (zd. Lebonowska) – KP 1924.01.11 R.19 nr9
Wesołowski Władysław – KP 1924.04.25 R.19 nr97
Weymann Augustyn – KP 1907.12.08 R.2 nr282
Węclewicz Walenty – KP 1924.09.02 R.19 nr202
Wiałecki Wincenty – KP 1907.05.12 R.2 nr108
Wicherkiewicz Bogdan – KP 1924.02.26 R.19 nr47, 1924.03.06 R.19 nr55
Wieczorek Domicela – KP 1924.10.02 R.19 nr228
Wieczorek Jan – KP 1924.08.12 R.19 nr185
Wieczorek Jerzy – KP 1924.01.29 R.19 nr24
Wieland Antoni – KP 1924.05.11 R.19 nr109
Wielgosińska Paulina – KP 1924.09.11 R.19 nr210
Wielicki Wojciech – KP 1924.08.21 R.19 nr192
Wierbiński Kazimierz – KP 1924.01.26 R.19 nr22
Wieruszewska Józefa (zd. Rozpłochowska) – KP 1907.01.29 R.2 nr24
Wierzbicka Jadwiga (zd. Rojowska) – KP 1924.06.15 R.19 nr137
Wierzbicka Petronela (zd. Stachowiak) – KP 1924.03.05 R.19 nr54
Wietrzychowski Ignacy – KP 1924.08.15 R.19 nr188
Wilak Antonina – KP 1924.03.12 R.19 nr60
Wilczewski Tertuljan – KP 1907.11.12 R.2 nr260
Wisz Wojciech – KP 1924.08.31 R.19 nr201, 1924.09.09 R.19 nr208
Wiśniewska Irena (zd. Tokłowicz) – KP 1924.03.01 R.19 nr51, 1924.03.07 R.19 nr56
Wiśniewska Marja – KP 1924.06.11 R.19 nr133
Wiśniewski Piotr – KP 1924.08.31 R.19 nr201
Wittmann Roman – KP 1924.07.17 R.19 nr163
Wojasiak Franciszek – KP 1924.04.27 R.19 nr99
Wojasiak Wojciech – KP 1924.08.10 R.19 nr184
Wojciechowska Konstancja – KP 1924.02.07 R.19 nr31
Wojciechowski Józef – KP 1924.01.06 R.19 nr5
Wojciechowski Stanisław – KP 1924.03.20 R.19 nr67
Wojciechowski Stanisław – KP 1924.09.23 R.19 nr220
Wojtkowiakówna Joanna – KP 1924.01.10 R.19 nr8
Wolańska Józefa (zd. Kalacińska) – KP 1924.01.01 R.19 nr1
Wolniewicz Nikodem – KP 1924.08.24 R.19 nr195
Wolniewicz Teofila (zd. Tyrasińska) – KP 1924.08.07 R.19 nr181
Wolska Leontyna (zd. Kalkstein-Osłowska) – KP 1907.12.15 R.2 nr288
Wolski Mieczysław – KP 1924.03.23 R.19 nr70, 1924.03.24 R.19 nr71, 1924.03.30 R.19 nr76
Woźny Michał – KP 1924.02.20 R.19 nr42
Woźny Władysław – KP 1907.10.31 R.2 nr251
Wroniecka Janina – KP 1924.03.08 R.19 nr57, 1924.03.13 R.19 nr61
Wróblewska Leokadja (zd. Wiśniewska) – KP 1924.09.04 R.19 nr204
Wróblewski Wojciech – KP 1924.03.26 R.19 nr72
Wróblewski Zdzisław – KP 1924.05.14 R.19 nr111
Wrzyszczyńska Teofila (zd. Krzyżankiewicz) – KP 1924.08.15 R.19 nr188
Wyskota-Zakrzewski Benjamin Marjan – KP 1924.06.26 R.19 nr145
Wysocka Łucja – KP 1924.05.21 R.19 nr117
Wysocka Róża – KP 1924.08.26 R.19 nr196
Zajęcki Józef – KP 1924.02.16 R.19 nr39
Zakrzewski Tomasz – KP 1907.08.18 R.2 nr188
Zakrzewski Wysogota Witold – KP 1924.06.14 R.19 nr136, 1924.06.15 R.19 nr137
Zalewska Emilja (zd. Cassius) – KP 1924.02.08 R.19 nr32
Zarański Teofil Władysław – KP 1924.03.29 R.19 nr75
Zaremba Barbara – KP 1924.02.24 R.19 nr46, 1924.03.08 R.19 nr57
Zawieja Stanisława (zd. Majewska) – KP 1924.02.10 R.19 nr34
Zaworski Wiktor – KP 1924.06.19 R.19 nr140, 1924.06.21 R.19 nr141
Zbierski Mieczysław – KP 1924.02.01 R.19 nr27, 1924.02.06 R.19 nr30
Zdunek Marja (zd. Gręzicka) – KP 1924.04.06 R.19 nr82
Zielań Jerzy – KP 1924.10.04 R.19 nr230
Zielątkiewicz Piotr – KP 1924.09.06 R.19 nr206, 1924.09.10 R.19 nr209
Zielewiczówna Zofja – KP 1924.01.06 R.19 nr5
Zielińska Michalina – KP 1924.02.10 R.19 nr34
Zieliński Jan – KP 1924.02.12 R.19 nr35
Zielomacki Józef – KP 1924.07.30 R.19 nr174
Ziembiński Józef – KP 1924.02.22 R.19 nr44
Ziętkowska Felicja – KP 1924.07.03 R.19 nr151
Ziętkowski Stefan – KP 1924.10.02 R.19 nr228
Ziołecki Bolesław – KP 1907.01.01 R.2 nr1
Ziółkowska Irena – KP 1907.07.03 R.2 nr149
Ziółkowska Janina – KP 1907.07.17 R.2 nr161
Ziółkowski Tadeusz – KP 1924.01.19 R.19 nr16
Zmudziński Kazimierz – KP 1924.09.23 R.19 nr220
Zuske Bronisława (zd. Dykier) – KP 1924.04.03 R.19 nr79
Zygarłowski Leopold Jan – KP 1924.05.20 R.19 nr116
Żak Helena (zd. Trawczyńska) – KP 1924.02.28 R.19 nr49, 1924.03.03 R.19 nr53
Żeglicz Józef – KP 1924.06.24 R.19 nr143
Żeleziński Mieczysław – KP 1924.09.17 R.19 nr215, 1924.09.23 R.19 nr220
Żółtowski Andrzej – KP 1907.05.23 R.2 nr116
Żółtowski Andrzej – KP 1907.12.07 R.2 nr281
Żurawska Bogumiła Marja – KP 1924.01.13 R.19 nr11
Życki Antoni – KP 1924.02.05 R.19 nr29
Żyndowa Weronika (zd. Brykczyńska) – KP 1924.04.18 R.19 nr92

PODZIEL SIĘ